Dainininkė I. Kazlauskaitė – apie gražius vyrų žodžius: „Aš įsimyliu ausimis“

Ingrida Kazlauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Su garsių muzikantų Kazlauskų šeima kuriamas intriguojantis realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ jau pirmadienį užkariaus LNK eterį. Žiūrovų dėmesys kiekvieną pirmadienio–trečiadienio vakarą kryps ne tik į legendinę estrados porą, scenoje skaičiuojančią jau 26 metus – projekto metu Liveta ir Petras Kazlauskai sieks savo dukrai Ingridai surasti patį geriausią scenos partnerį.

Muzikalus, talentingas ir kūrybingas – tokį žmogų scenoje šalia savęs įsivaizduoja I. Kazlauskaitė. „Ieškau profesionalaus partnerio, išmanančio muzikinį raštą. Be galo svarbu, kad vaikinas turėtų charizmą, gerą humoro jausmą ir būtų vyriškas. Kad silpnumo akimirką scenoje jausčiausi stipri, turėčiau stiprų užnugarį, galėčiau į jį atsiremti“, – kandidatams keliamus reikalavimus įvardija I. Kazlauskaitė.

I. Kazlauskaitė naują partnerį rinksis iš beveik pusės tūkstančio pretendentų – į galutinį sąstatą pateks tik devyni vyrukai.

„Būsiu reikli, – tikina ji. – Šalia esantis scenos partneris turi būti profesionalus ir kultūringas, gerbiantis mane ir žiūrovą. Gerbėjai viską mato, jų neapgausi. Nepagarbos sau ar jiems netoleruočiau ir neleisčiau mano visai šeimai užtraukti gėdą.“ Jauna moteris intriguoja, kad būdų, kaip tai patikrinti, – visa galybė. Išbandymų, kuriuos paruošė ne tik pati Ingrida, bet ir Liveta ir Petras Kazlauskai, dalyviams tikrai netrūks.

Ir nors atrankos į LNK realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ jau pasibaigė, Ingrida Kazlauskaitė iki dabar sulaukia laiškų ir žinučių iš gerbėjų, norinčių užimti jos scenos partnerio vietą. „Kai kurie net bando mano telefono numerį gauti ir tiesiogiai su manim pakalbėti. Jiems nesvarbu, kad projektas jau filmuojamas, – su šypsena pasakoja I. Kazlauskaitė. – Net mamos mane degalinėje susistabdo ir bando įpiršti savo sūnus.“

Paklausta, ar jau turi savo favoritą projekte, I. Kazlauskaitė pripažino turinti net keletą jų. „Esu nusižiūrėjusi ne vieną kandidatą, bet palaikysiu kol kas intrigą ir neatskleisiu jų. Manau, kad projekto eigoje mano simpatijos bus labai aiškiai išreikštos“, – kortų neatskleidžia dainininkė. Ingrida pažymi, kad projekte ieškos ne gyvenimo, o scenos partnerio, tačiau tikina, kad visko gali nutikti.

„Visi tik kalba, kad aš čia ieškau mylimojo. O aš juokauju, kad tik neprišnekėtų, – juokiasi moteris. – Mano tikslas dabar surasti dainuojantį ir kuriantį scenos partnerį. O jau kaip gyvenime dangus lems, tai vienas dangus ir težino.“ Ingrida Kazlauskaitė tikisi, kad tėvų dalyvavimas projekte jai labai pravers: „Mane gali sužavėti gražiais žodžiais, aš įsimyliu ausimis. Taip jau yra. Todėl pagalba iš šono man tikrai pravers.“

Ir nors tėvų patarimų paklausys, galutinį sprendimą priims pati Ingrida. „Kad ir kaip ten būtų, scenoje su naujuoju partneriu dainuosiu aš pati. Turiu pati sau viduje atsakyti ir suprasti, kaip jaučiuosi su kiekvienu iš dalyvių“, – įsitikinusi ji. Pirmadienį prasidedantis dar nematytas LNK šou „Kaip Liveta pasakys“ eteryje bus rodomas kiekvieną savaitę, nuo pirmadienio iki trečiadienio 20.30 val.

Skaitykite daugiau