Dainininkė Goda Alijeva: „Aš – moteris su diplomu“

Goda Alijeva / V. Ovadnevo nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-06-07 17:15
Dainininkė Goda Alijeva (26) prisijungė prie aukštąjį mokslą baigusių garsenybių būrio. Vytauto Didžiojo universitete bakalauro pakopos studijas krimtusi Goda ketvirtadienio popietę pasigyrė pagaliau tapusi profesionalia istorike.

Moteris apie šį įvykį pranešė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. G.Alijeva ant savo sienos užsirašė: „Bakalauras apgintas. Aš diplomuota moteris.“

Goda pripažino, kad istorijos studijas pasirinkusi, nes šis dalykas jai labiausiai sekėsi mokykloje. „Aš esu visiška humanitarė, o istorija man neblogai sekėsi mokytis ir buvo vienas mėgiamiausių dalykų“, - sakė ji. - Baigiamojo darbo temą „Lietuvos televizijos raida 1957-1987 metais“ pasirinkau taip pat ne be reikalo. Televizija – man labai įdomi sritis, todėl labai norėjau rašyti apie tai“.

Dainininkė patvirtino, kad šis diplomas tikrai nėra paskutinis, o ji jau galvojanti apie magistro pakopos studijas Mykolo Riomerio universitete. Tiesa, kokią studijų programą pasirinks Goda išduoti dar nenorėjo, tačiau patikino, jog diplomai, kad ir kiek jų beturėtum, visuomet labai praverčia.

„Aš dar nežinau ką tiksliai norėčiau studijuoti, nors preliminariai jau pagalvojau. Be to, gavusi šį diplomą tikrai nepradėsiu dirbti pagal specialybę. Tačiau apsigynusi magistrą šiek tiek kitokioje srityje galbūt ir pamėginsiu“, - pergale akademinėje srityje džiaugėsi moteris.

Anot grupėje „69 danguje“ dainuojančios Godos suderinti studijas su koncertais, gyvenimu ne Lietuvoje ir dukros Tėjos (2 m.) auginimu – misija ne iš lengvųjų. Tačiau minutėlę pamasčiusi dainininkė džiaugsmingai ištaria: „Džiaugiuosi, kad esu moteris ir moku daug darbų daryti vienu metu!“

Portalas Žmonės.lt jau rašė, kad šiemet sėkmingai bakalauro diplomą jau apsigynė atlikėjas Haroldas Šklėrius, Greta Lebedeva ir Oksana Pikul. Puikiai baigiamuosius bakalauro studijų egzaminus išlaikė dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, magistro diplomą rankose jau turi Elena Puidokaitė-Atlanta. O šią savaitę, trečiadienį, Vilniaus universitete žurnalistikos bakalauro darbą apsigynė Karolina Liukaitytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai