Dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha pradeda naują gyvenimo etapą: „Esu išsiskyrusi moteris“

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha ir Ronaldas Rutkauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gegužės 23 d. Kauno apylinkės teismas atsivertė dainininkės Gabrielės Rutkauskienės-Vashos ir jos vyro krepšininko Ronaldo Rutkausko santuokos nutraukimo bylą. Pora skirtingais keliais nutarė pasukti abipusiu sutarimu.

Savo socialiniame tinkle dainininkė pranešė, kad teismas jų prašymą patvirtino – nuo šiol ji išsiskyrusi moteris.

„Dėl savo ir dukros šventos ramybės, norėdama apraminti kalbas, oficialiai pranešu, kad teismas patvirtino mūsų su Ronaldu prašymą skirtis. Sprendimas įsiteisės per 30 dienų, – rašė ji. – Kadangi, žinodama situaciją esu tikra, kad per 30 dienų niekas nepasikeis – oficialiai pranešu, kad esu išsiskyrusi moteris. Ačiū visiems už Jūsų sugaištą laiką griaunant ir taikant mūsų šeimą, deja, visos pastangos buvo bevaisės, nes sprendimą priėmėme patys. Šiandien verčiu naują gyvenimo lapą.“

Gabrielė anksčiau patvirtino, kad padavė į teismą skyrybų dokumentus ir atvirai papasakojo apie tokio savo sprendimo priežastį: „Aš skirtis tikrai nenorėjau. Visuomet norėjau išsaugoti šeimą. Stengiausi iki paskutiniųjų. Tačiau deja...Kadangi vyras manipuliavo manimi (nebendravo, siūlė kuo greičiau paduoti skyrybų dokumentus, tuomet esą liksim draugais ir .t.t.), aš buvau priversta taip pasielgti.

Supratau, kad žmogus tikrai nenori išsaugoti šeimos. Su dukra dar bandėm skristi į Graikiją, kur šiuo metu jis žaidžia, tačiau buvome tiesiog išprašytos atgal. Esą nori pabūti vienas ir t.t.

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir jos mylimasis krepšininkas Ronaldas Rutkauskas

Negaliu teigti, kad šioje situacijoje įsipainiojęs trečias žmogus, tačiau nemanau, kad per mėnesį gali pamiršti visus jausmus. Nuo bažnytinės mūsų santuokos nepraėjo nė metai – susituokėme pernai birželio 30. Iš karto po santuokos bažnyčioje, visą mėnesį mūsų santykiai buvo labai įtempti. O paskui ir iš viso nebegyvenome kartu.

Negaliu sakyti, kad vyras nemyli beveik dvejų su puse dukrelės Adrijos, tačiau bendrauja tikrai labai minimaliai. Nežinau, galbūt ir tiesa yra tas senolių posakis, kad kol vyras myli moterį, tol myli ir vaikus...“.

Primename, kad civilinę santuoką Gabrielė ir Ronaldas įregistravo 2016 m. rugpjūčio 18-ąją dieną. Apie poros pasiryžimą oficialiai įteisinti savo santykius iki paskutinės akimirkos nežinojo niekas – net artimiausi žmonės. Jokios šventės tuo metu nerengę sutuoktiniai tikino – jie sveikinimų nelaukia, nes jiems svarbios iškilmės planuojamos ateityje.

Nors pora susituokė rugpjūtį, jųdviejų piršlybos įvyko tų pačių metų gruodžio 8-ąją, Graikijos mieste Salonikuose – būtent tuomet kai Gabrielė su kelių mėnesių judviejų dukrele Adrija persikraustė gyventi pas užsienyje, Salonikų klube „Iraklis“ tąkart krepšinį žaidusį mylimąjį. Užpernai vasarą pora Kaune surengė puošnias krikštynas savo pirmagimei, o 2018-ųjų vasarą nutarė paskirti savo meilės užtvirtinimui. Tuo tarpu 2019 – ais beveik ketverius metus kartu praleidusi pora nusprendė nebetęsti gyvenimo kelionės kartu – skyrybų prašymas teismą pasiekė balandžio 23 dieną. 

Gabrielės Rutkauskienės-Vashos ir Ronaldo Rutkausko vestuvės (40 nuotr.)
+34
Skaitykite daugiau