Dainininkė Evelina Sašenko tapo mama – su vyru Giedriumi susilaukė pirmagimio

Evelina Sašenko ir Giedrius Statulevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė Evelina Sašenko (34) su vyru, verslininku Giedriumi Statulevičiumi susilaukė pirmagimio – porai gimė berniukas, praneša Žmonės.lt. Liepos 23-iąją gimęs kūdikis – geriausia gyvenimo dovana liepos 26-ąją 34-ąjį gimtadienį mininčiai dainininkei.

Džiugią žinią apie šeimos pagausėjimą Žmonės.lt patvirtino pati Evelina, atskleidusi, kad jos ir sutuoktinio Giedriaus šeimą papildė sūnus.
 
Laime, jog sulaukė pirmagimio, gimtadienio rytą su gerbėjais ir bičiuliais E.Sašenko pasidalino ir socialiniuose tinkluose.
 
„Mūsų šeimą gyvenimas apdovanojo nuostabiu stebuklu. Ir žinote, žodyje „laimė“ nebetelpa tie jausmai, kuriuos išgyvename pastarosiomis dienomis. Geresnės gimtadienio dovanos ir negalėjau paprašyti aukščiausiojo. Ačiū jam už tai“, – rašė dainininkė.

Labas, pasauli! 2021-07-23 mums gimė SŪNUS???????????? Mūsų šeimą gyvenimas apdovanojo nuostabiu stebuklu. Ir žinote, žodyje...

Posted by Evelina Sašenko on 2021 m. liepos 25 d., sekmadienis
„Visą gyvenimą labiausiai koncentravausi ties muzika. Ilgą laiką apie motinystę neturėjau jokių minčių, nieko neplanavau. Kai pradėjau lauktis, tik tada ėmiau daugiau apie tai galvoti, pratintis prie minties, jog būsiu mama. Kol kas sunku pasakyti, kokia mama būsiu savo vaikui, laikas parodys“, – gimdymo išvakarėse Žmonės.lt sakė E.Sašenko.

Evelina juokėsi, kad ji – iš tų žmonių, kurie mėgsta ilgiau pamiegoti, tad didžiausias iššūkis turbūt ir bus galimos bemiegės naktys ar ankstyvi rytai su kūdikiu.

„Man dar sunku įsivaizduoti, kas iš tiesų yra ta motinystė. Kol kas man atrodo, kad būsiu labai atsipalaidavusi mama, nes per visą nėštumo laikotarpį taip ir jaučiausi: jokios įtampos, viskas buvo kažkaip lengva, daug juokiausi. Labai tikiuosi, kad vaikutis bus panašus – tik juoksis ir miegos“, – su šypsena sakė dainininkė.

Evelina Sašenko/ Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt primena, kad apie nėštumą gegužės mėnesį Evelina paskelbė socialiniame tinkle.
 
„Mano brangūs draugai, gerbėjai, sekėjai! Negaliu daugiau laikyti paslaptyje šios džiugios naujienos ir noriu su jumis pasidalinti bei pasidžiaugti kartu. Mes su mano mylimu vyru laukiame mažojo stebuklo“, – pranešė Evelina feisbuke, kartu ji publikavo ir šį faktą liudijančią mielą nuotrauką.
 
Žinia apie laukiamą kūdikį Evelina Sašenko pasidalijo praėjus lygiai trejiems metams po jos ir Giedriaus vestuvių.

????Mano brangūs draugai, gerbėjai, sekėjai!⚘ Negaliu daugiau laikyti paslaptyje šios džiugios naujienos ir noriu su...

Posted by Evelina Sašenko on 2021 m. gegužės 27 d., ketvirtadienis

Prieš gimstant pirmagimiui, nėštumo džiaugsmais E.Sašenko dalijosi su portalu Žmonės.lt.

„Pagrindinis džiaugsmas, kad esu be galo linksma. Labai dažnai užeina juoko bangos, viskas juokinga. Nežinau, ar taip būna ir kitoms moterims, bet išties visą laiką esu labai pozityviai nusiteikusi, lyg apkrėsta. Na, o sunkumai dažniausiai yra fiziniai – tai nugara, tai kojas paskausta. Bet tikriausiai, tuo pačiu tai yra ir savotiški nėštumo džiaugsmai!“, – interviu metu kalbėjo danininkė.

Evelina Sašenko už mylimojo Giedriaus Statulevičiaus ištekėjo 2018 metų gegužę Trakuose. 

Meilės priesaiką Evelina ir Giedrius davė Trakų Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bazilikoje – šalia jos įvyko pirmasis poros pasimatymas. „Tuomet apie vestuves tikrai negalvojome, o štai kaip susiklostė – būtent čia susituokėme“, – pasakojo Evelina.

Šeimą jiedu sukūrė po pustrečių metų draugystės. O meilė įsižiebė kone iš pirmo žvilgsnio.

„Aš sakau tai buvo meilė iš pirmo kalno. Su Giedriumi prieš 2,5 metų išvažiavome į kalnus. Čia aš ir įsimylėjau... Kopiant į baisų kalną jis ištvėrė mano nuotaikų kaitas, atsikalbinėjimus...“, – anskčiau Žmonės.lt pasakojo Evelina Sašenko.

Dainininkė Evelina Sašenko (42 nuotr.)
+36
Skaitykite daugiau