Dainininkė Ellie Goulding – apie gyvenimą po vedybų: vyras suteikė nevaržomą laisvę

Ellie Goulding/ SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-13 08:58
Paskutinę pernai metų vasaros dieną už meno prekeivio Casparo Joplingo ištekėjusi atlikėja Ellie Goulding naujausiame interviu prakalbo apie gyvenimą santuokoje.

Neseniai E. Goulding šventė pimojo savo albumo dešimtmetį, todėl ypatinga proga užsienio leidiniui paatviravo ne tik apie praėjusius metus, bet ir gyvenimą santuokoje.

Žinoma dainininkė prisipažino, kad dabar ji jaučiasi daug labiau nepriklausoma nei tada, kada buvo vieniša.

„Kai pradėjau nebepasikliauti kitais, savyje radau labai daug meilės. Sutikau Casparą, dabar esu ištekėjusi...jūs, tubūt, galvojate, kad ši mano padėtis turėtų didinti priklausomybę nuo kito žmogaus, tačiau jaučiuosi labiau nepriklausoma nei bet kada“, – pasakojo dainininkė. 

E. Goulding džiaugėsi, nes jos sutuoktinis Casparas trokšta praleisti visą savo gyvenimą su ja, rodo daug dėmesio, o tuo tarpu ji jaučia jėgų antplūdį.

Vyras atlikėją besąligiškai palaiko ir priima tokią, kokia ji yra. 

„Keistas paradoksas, santuoka turėtų gyvenimui suteikti suvaržymų, tačiau aš jaučiuosi atvirkščiai, jaučiuosi laisva. Kai man buvo dvidešimt metų, buvau visiška betvarkė. Smalsi, pasimetusi. Dabar esu ištekėjusi ir tuo pačiu be galo laisva, savimi pasitikinti moteris“, – pasakojo dainininkė.

Primename, jog E. Goulding ir C. Joplingas susituokė 2019-ųjų rugpjūčio 31-ąją. Vestuvių ceremonija įvyko Jorko mieste, legendinėje Jorko katedroje. 

Vestuvėse dalyvavo daugybė pasaulinio garso įžymybių: dainininkė Katy Perrie su aktoriumi Orlandu Bloomu, dainininkas Jamesas Bluntas su žmona Sofia, aktorė Sienna Miller, britų karališkosios šeimos narė princesė Eugenie ir daugelis kitų.

Ellie Goulding su Casparu Joplingu draugauja jau daugiau, nei dvejus metus. Tačiau apie savo santykius pora iki šiol kalbėti vengė. Apie sužadėtuves pora paskelbė 2018-ųjų rugpjūtį.

Naujausi straipsniai