Dainininkė Eglė Jakštytė džiaugiasi bakalauro diplomu – mergina baigė populiariosios muzikos studijas

Eglė Jakštytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-27 16:48
Dainininkė Eglė Jakštytė (21) jau džiaugiasi baigtais mokslais – Vilniaus kolegijoje, Menų fakultete mergina krimto populiariosios muzikos studijas.

Ketvirtadienį E.Jakštytė jau laikė rankose diplomą – jai suteiktas muzikos atlikimo profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

„Studijavau tai, ką ir šiaip veikiu gyvenime jau ne vienerius metus, todėl dėl studijų pasirinkimo neturėjau visiškai jokių abejonių“, – portalui Žmonės.lt sakė E.Jakštytė, pasidžiaugusi, kad treji studijų metai pagaliau sėkmingai baigti.

„Kaip ir kiekvienas studentas, taip ir aš jaudinausi prieš baigiamuosius, bet viskas praėjo gerai ir gavau tikrai labai gerą įvertinimą“, – šypsojosi mergina.

E.Jakštytei teko ne tik gauti rašto darbo įvertinimą, bet ir atlaikyti praktinę dalį. „Būna komisija, kuri vertina vokalinius sugebėjimus, kūrinių atlikimą, todėl vertinamas ir vokalo pademonstravimas scenoje“, – pasakojo Eglė.

„Dainininkės gyvenimas, buvimas scenoje man čia labai padėjo, nes jau tikrai turiu nemažai praktikos“, – pasidžiaugė mergina.

Paklausta, ar planuoja studijuoti toliau, E.Jakštytė teigė kol kas apie tai negalvojanti ir norinti pasimėgauti ir pasidžiaugti baigtomis studijomis. „Laikas parodys“, – šypteli.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai