Dainininkė Demi Lovato jėgas atgauti bando reabilitacijos klinikoje: padeda ir artima draugė

Demi Lovato / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-18 13:18
Dainininkė ir aktorė Demi Lovato po truputį kapstosi iš sudėtingo gyvenimo liūno. Po liepą pasaulį sukrėtusio narkotikų perdozavimo, kuris vos nesibaigė merginos mirtimi, ji laiką leidžia reabilitacijos klinikoje.

Demi padeda ir draugai. Viena geriausių merginos draugių, Sheila O'Neill, vakar pasidalijo bendra jų fotografija, kurioje užfiksuotos jos abi.

Panašu, kad merginos leidžia laiką kartu – Sheila pažymėjo, kad yra „Sundance Mountain Resort“, Jutos valstijoje. 

View this post on Instagram

Sun ☀️ dancin

A post shared by Sheila O'Neill (@sheilaoneill) on

Pasak užsienio naujienų portalo „Daily Mail“, dainininkė reabilitacijos klinikoje žada gydytis visus likusius metus.

„Demi yra dėkinga už tai, kad liko gyva ir daro viską, ką tik gali, kad nebegrįžtų prie senų įpročių“, – minėtam naujienų portalui pasakojo artimas Demi draugas.

Anot jo, D. Lovato supranta, kad jos laukia ilgas kelias ir į savo sveikatą šiuo metu žiūri itin rimtai. 

Pasitaisiusia dukros sveikata džiaugiasi ir Demi mama Dianna De La Garza.

„Ji jau 90 dienų nevartoja jokių kvaišalų. Aš negalėčiau jaustis dėkingesnė ir labiau ja didžiuotis. Priklausomybė yra liga, o jos atsikratyti – didelis ir sunkus darbas. Šioje situacijoje nėra lengvesnio kelio“, – sakė ji.

Demi Lovato nuo narkotikų perdozavo liepos 24-ąją savo namuose Holivude. Žvaigždė savo apartamentuose buvo surengusi vakarėlį.

Pasak TMZ, artimiausi Demi draugai žinojo, kad ši ir vėl turi problemų dėl kvaišalų. Dainininkė pasidarė agresyvi ir nenuspėjama. Anot neįvardytų šaltinių, buvo tik laiko klausimas, kada nutiks nelaimė.

Artimo šaltinio teigimu D. Lovato vėl įniko į narkotikus po to, kai atleido savo terapeutą, kuris padėjo jai kovoti su priklausomybėmis.

„Tie žmonės, su kuriais pastaruoju metu ji leidžia laiką nėra jos tikri draugai. Ji jiems nė kiek nerūpi. Savo tikrus draugus ji nustūmė į šalį“, – „People“ sakė artimas Demi draugas.

Žmonės.lt
Temos:
Demi Lovato

Naujausi straipsniai