Dainininkė Ciara atskleidė, kaip per keturis mėnesius atsikratė per nėštumą priaugtų 27 kilogramų

Ciara / „Shape“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-01 14:39
Dainininkė Ciara (29 m.) naujame žurnalo „Shape“ numeryje papasakojo, kaip jai per vos keturis mėnesius pavyko atsikratyti net 27 per nėštumą priaugtų kilogramų.

Ciara savo sūnų Future pagimdė praėjusių metų gegužę, o susigrąžinti tobulą figūrą bei atsikratyti 27 per nėštumą priaugtų kilogramų jai prireikė viso labo keturių mėnesių.

Žurnalo „Shape“ viršelio mergina tapusi atlikėja fotosesijoje parodė savo treniruotą kūną ir papasakojo, kaip jai pavyko taip greitai numesti beveik 30 kilogramų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Kai laukiausi, labai greitai supratau, kad negalima leisti nėščiai moteriai išalkti, nes kai aš išalkdavau, būdavau kaip koks Tasmanijos velnias! Bet vos tik gydytojai po gimdymo leido man vėl pradėti sportuoti, jau kitą dieną grįžau prie senų įpročių. Dieną pradėdavau valandos treniruote sporto klube, vėliau turėdavau dar dvi kardio treniruotes. Taip, kartu su labai griežtu mitybos planu, aš per keturis mėnesius numečiau 27 kilogramus“, – atviravo dainininkė.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Ciara taip pat pasakojo, kad silpnumo akimirką, kai norisi suvalgyti ko nors kaloringo, ji sau mintyse kartoja: „Maistas niekur nedings“. 

„Žinote, būna dienų, kai norisi suvalgyti lėkštę makaronų čia ir dabar. Aš padarau minutės pertraukėlę ir paklausiu savęs – ar man tikrai reikia visa tai suvalgyti? Juk maistas tebebus čia pat ir vėliau, jeigu tikrai labai norisi“, – pasakojo Ciara.

A photo posted by @ciaraslayz on

@ciara for #shapemagazine ????

A photo posted by vavavogue (@vava_vogue) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai