Dainininkė Cher – apie draugystę su Meryl Streep, grožį ir gyvenimo esmę

Puiki forma ir, atrodo, laikui nepavaldi išvaizda (nors ir grožio chirurgams padedant): į aštuntąją dešimtį įžengusi žvaigždė nežada sustoti (nuotraukoje – Cher pasirodymas 2014-aisiais) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-07 12:45
Gerbėjams nepatinka, kad kino miuziklo „Mamma Mia!“ tęsinyje beveik neliko Meryl Streep (69) personažo. Bet į ekraną grįžo kita kieta pasaulinė žvaigždė CHER (72). Mamą pakeitė senelė, kurios nebuvo pirmame filme.

Iš tiesų viskas komplikuota – antrajame filme „Mamma Mia 2“ (originalus pavadinimas – „Mamma Mia! Here We Go Again“ pagal populiariosios ABBA dainos priedainio pirmąją eilutę) pasakojama istorija, nutikusi gerokai prieš pirmąjį, tai yra jis – ir priešistorė, ir tęsinys. Sofi, Donos dukra, pirmojoje juostoje mėginusi išsiaiškinti, kas iš trijų mamos mylimųjų yra jos tėvas, dabar pati rengiasi tapti motina ir mėgina daugiau sužinoti apie mamos jaunystę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Taigi ABBA dainos yra, visi personažai, pažįstami iš 2008-ųjų filmo, yra. O Meryl Streep ir jos herojė filme figūruoja, bet viso labo kaip prisiminimas, apie ją kalbama būtuoju laiku ir pasirodo ji kadruose iš praeities. Nenuostabu, kad gerbėjai, pamatę reklaminį filmuką, iškėlė klausimą – ar tik nenaudėlis scenaristas bei režisierius Olas Parkeris nenumarino Donos Šeridan?!

Sunku įsivaizduoti „Mamma Mia!“ be mamos, bet filme netikėtai pasirodo Sofi senelė, Donos motina, Rubi Šeridan, prieš daugelį metų išsižadėjusi netikėtai pastojusios dukters ir niekada nemačiusi dabar suaugusios anūkės. Tokios herojės pirmojoje juostoje nebuvo – taigi ir personažas, ir atlikėja – miuziklo kūrėjų dovana žiūrovams. Ir, kaip patys sako, jų slaptasis ginklas.

Cher didžiajame ekrane nebuvo aštuonerius metus – nuo „Burleskos“ laikų, per tą laiką ji koncertavo, įrašė albumą ir filmų garsų takelius, prodiusavo, rengė šou Las Vegase ir Brodvėjuje. Bet iš esmės ji – puiki aktorė, už vaidmenį komedijoje „Pamišę“, kuri nė kiek nepaseno, apdovanota „Oskaru“.

Dar vienam buvo nominuota – biografinėje dramoje „Silkud“ suvaidino pagrindinės herojės draugę lesbietę, šiame filme jos su Meryl irgi dirbo kartu. Ir nuo to laiko, jau trisdešimt metų, aktorės draugauja. O kai dvi tokios moterys sueina kartu, negali nenuveikti didžių dalykų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Be jokios ironijos – neseniai programai „The Late Late Show“ duotame interviu Cher papasakojo, kaip jos su Meryl išgelbėjo merginą nuo prievartautojo. Kolegės vaikštinėjo Niujorko gatvėmis ir pamatė, kaip vyras mėgina nuplėšti moteriai drabužius.

Aktorės nesutriko, ėmė rėkti ir puolė į pagalbą. Prievartautojas pradžioje žengtelėjo jų link, bet paskui prabėgo pro šalį. Išgelbėtoji mergina iškart pažino žvaigždes ir neteko amo – paaiškėjo, kad ji pati – pradedanti aktorė ir jų abiejų gerbėja.

Jei tik nesikabinėtume prie atrankos: Cher vyresnė už Meryl viso labo trejais metais, taigi niekaip negali būti šios mama, sugrįžimas negali nedžiuginti. Cher puikiai atrodo, virtuoziškai juda prieš kamerą, šoka, uždegamai dainuoja „Fernando“ ir įtikinamai parodo, kad šešiasdešimt karjeros metų – visai ne riba. O paklausta, kokia jos sėkmės paslaptis, sako nemėginanti išrasti dviračio – tiesiog esanti savimi ir per pastaruosius dešimtmečius nesijaučianti nė kiek pasikeitusi.

Nesikeičia ir dainininkės įpročiai – jau daugelį metų ji sveikai maitinasi, penkiskart per savaitę sportuoja salėje. Ir, be kita ko, paveldėjo puikius genus – jos mamai aktorei ir dainininkei Georgiai Holt šią vasarą sukako 92-eji.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

O prieš penkerius metus ji išleido albumą „Honky Tonk Woman“ (tiesa, įrašytą 1982-aisiais) ir su garsiąja dukra filmavosi dokumentiniame filme „Brangi mama, mieloji Cher“.

Cher sako, kad mama nuo vaikystės įpratino maitintis saikingai – šeimoje nuolat trūko pinigų ir ji tiesiog negalėjo leisti pirkti mėsos. O Georgia, gimusi Arkanzase, gamino nepaprastai skanius ir puikius vegetariškus patiekalus.

Dainininkė niekada neslėpė dariusi plastines operacijas ir neapsimeta, kad jos išvaizda – gamtos dovana, o ne rūpinimosi ir sveiko gyvenimo būdo rezultatas. Ypač daug dėmesio skiria veido odai – ji greičiausiai išduoda metus. Cher nerūko, nevartoja kvaišalų (ir sako niekada to nedariusi), daugybę metų neprisiliečia prie alkoholio (visos žino, kad tai sendina, bet ne visos laikosi Cher principų.)

Dar – ir tai turbūt svarbiausia – Cher nesidairo į praeitį. Ir dėl nieko nesigaili.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Manau, kad klaidos nepakankamai įvertinamos, – išmintingai sako ji. – Kai tau sekasi, niekada į galvą netopteli: ką padariau, kad to nusipelnau. O užtenka suklupti, ir be perstojo apie tai galvoji, mintimis grįžti ir grįžti, tyrinėji klaidą. Manau, kad taip tampi geresnis.“

Dainininkė netgi mano, kad jos balsas šiandien kur kas geresnis nei anksčiau, ir kartais pati tuo stebisi. Jis kur kas stipresnis ir jai iki šiol patinka dainuoti.

„Gali skambėti keistai, bet kai repetuojame scenoje, arenoje, mano mėgstamiausia akimirka – atsistoti ir dainuoti. Man patinka, kaip skamba mano balsas, kaip jis išeina iš kūno, nes jis toks didelis...“

Naujausi straipsniai