Dainininkė Bjork prabilo apie seksualinį priekabiavimą

Bjork švenčia 48-ąjį gimtadienį / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-18 16:53
Islandų dainininkė, filmo „Šokanti tamsoje“ (Dancer in the Dark) žvaigždė Bjork (51) pasidalijo su gerbėjais liūdna patirtimi.

Dainininkė pareiškė, kad prie jos seksualiai priekabiavo garsus danų kino kūrėjas. Taip pasielgti ją paakino Holivudo žvaigždžių moterų prisipažinimai tapus prodiuserio Harvey Weinsteino seksualinės prievartos aukomis.

Bjork taip pat atsivėrė tai patyrusi, tik ji neminėjo pavardės, tačiau visi spėja, kad tai režisierius Larsas Von Trieras (61), kuris su islandų dainininke dirbo prie juostos „Šokanti tamsoje“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Kai pradėjau filmuotis, suvokiau, kad režisieriui leistina liesti aktores ir siekti su jomis suartėti intymiai. Filmavimuose tai laikoma norma. Kai aš režisieriui paprieštaravau, jis įsižeidė ir nuteikė visą komandą prieš mane sukurdamas iliuziją, kad su manimi sunku dirbti“, – rašė savo socialinėje paskyroje Bjork.

Ji niekada nenorėjo tapti aktore, todėl lengvai išgyveno šią nevykusią patirtį. Tačiau likti nuošalyje tokio garsaus sekso skandalo akivaizdoje Bjork neketino: „Viliuosi, šis mano pareiškimas palaikys aktores visame pasaulyje. Imkim visi kartu ir tai sustabdykime“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai