Dainininkė Augustė – apie norą susilaukti vaikų: „Moteriški laikrodžiai man ne tiksėjo, o mušė gongais“

Augustė Vedrickaitė su sūnumi Arijumi
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-30 13:11
„Tikrai stengiausi išlaikyti šitą šeimą, nes man pačiai šeima – labai didelė vertybė. Mano tėvai pavyzdys: kaip pasakė priesaikoj, kol mirtis mus išskirs, taip ir mačiau savo akimis, aš taip buvau auginama. Kaip aš galiu savo šeimą kitaip įsivaizduoti?“, – atvirauja atlikėja Augustė Vedrickaitė.

Matyti 35-erių dainininkės Augustė Vedrickaitės ašaras tuomet, kai ji jautriai kalba apie šeimą, jos svarbą, ir norą išsaugoti santykius su dabar trejų metų sūnaus Arijaus tėvu ir buvusiu širdies draugu Marijumi, neįprasta.  Dažniausiai scenoje dainininkė atrodo šalta, kieta, nepalaužiama, viena tų supermoterų, kurioms nėra neįveikiamų sunkumų. Tačiau, pasak Augustės, taip daugeliui atrodo tik iš šono, mat ji sunkiai prisileidžia nepažįstamus žmones, niekada nedaugžodžiauja, yra linkusi patylėti, o ne kalbėti.

Augustė Vedrickaitė / "Monika Penkūkū Photography" nuotr., Laurynos Skrebytės stilius
Augustė Vedrickaitė / "Monika Penkūkū Photography" nuotr., Laurynos Skrebytės stilius

Kai pastarąjį kartą laida „Nuo.. Iki...“ kalbino Augustę prieš dvejus metus, ant rankų laikydama nė pusės metukų neturintį sūnų, ji džiaugėsi motinyste ir su ja užklupusiais pokyčiais. Tačiau šių metų pavasarį moteris netikėtai prisipažino: laimingos šeimos sukurti nepavyko – ji išsiskyrė su sūnaus tėvu, ir jau kelerius metus gyvena viena. „Tikrai norėjau šeimos, tikrai stengiausi, bet kartais taip yra geriau“, – sako Augustė.

Augustė Vedrickaitė su sūnumi Arijumi / Asmeninio albumo nuotr.
Augustė Vedrickaitė su sūnumi Arijumi / Asmeninio albumo nuotr.

Susilaukti vaikų Augustė pasakos nusprendusi todėl, kad skaičius 30 pase kaip reikiant spaudė, biologinis laikrodis tiksėjo, o artimieji nevengė priminti, kad laikas bėga ne jos naudai. „Man tie moteriški laikrodžiai ne tiksėjo, bet gongais mušė“, – teigia ji.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Naujausi straipsniai