Dainininkė Ariana Grande paskelbta „Billboard“ metų moterimi: „Nebėra nieko daugiau, ko bijočiau“

„Women in Music“ apdovanojimai / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-07 08:16
Kasmetiniame „Billboard“ rengiamame renginyje „Women in Music“ triumfavo dainininkė Ariana Grande. Šie metai 25-erių metų merginai nebuvo lengvi.

Nors asmeniniame gyvenime Arianą Grande pastaruoju metu lydėjo vien nesėkmės (mirė buvęs mylimasis, nutrūko sužadėtuvės), bet profesiniame kelyje ją lydėjo sėkmė. Populiarus JAV muzikos leidinys „Billboard“ Arianą įvertino už nepailstamą muzikinę veiklą. Jos kūriniai karaliavo muzikos topų viršūnėse, o paskutinysis albumas „Sweetener“ – puikiai įvertintas klausytojų.

Ariana Grande ketvirtadienio vakarą buvo pagerbta iškilmingos vakarienės metu. 13-oji GALA puota vyko Niujorke. Ariana prisijungė prie kitų muzikos ikonų. „Metų moterimis“ tituluotos jau buvo Madonna, Lady Gaga, Taylor Swift.

„Women in Music“ apdovanojimai / „Scanpix“ nuotr.
„Women in Music“ apdovanojimai / „Scanpix“ nuotr.

„Tai tikrai ypatinga. Tai buvo vieni geriausių metų mano karjeroje, tačiau blogiausi mano asmeniniame gyvenime,“ – neslėpdama ašarų, atsiimdama apdovanojimą, kalbėjo Ariana.

Dainininkė paaiškino, kodėl ji neprašo užuojautos – ji tenori pasaulio, kuris pasiruošęs kovoti.

„Jaučiu, kad žmonės galvoja, kaip lengva būti manimi: metų moteris, artistė, pasiekusi savo viršūnę, ji turi viską, apie ką tik gali pasvajoti. Taip, turiu. Tačiau aš net neįsivaizduoju, ką darau su savo asmeniniu gyvenimu, – atvirai kalbėjo moteris. – Taip, šie metai man buvo labai prieštaringi. Tik noriu pasakyti, kad jeigu jūs galvojate, kad nesuprante, kas vyksta jūsų gyvenimuose, patikėkite – jūs nesate vieni“.

„Women in Music“ apdovanojimai / „Scanpix“ nuotr.
„Women in Music“ apdovanojimai / „Scanpix“ nuotr.

Šie metai Arianai nebuvo lengvi. Balandžio pradžioje A. Grande išsiskyrė su ilgamečiu draugu, reperiu Macu Milleriu, kuris rugsėjį mirė nuo narkotikų perdozavimo.

Be to, vis dar išgyvena siaubingą Mančesterio teroro aktą.

Dainininkės gerbėjų manymu, staigi reperio mirtis galėtų būti viena iš priežasčių, kodėl A. Grande ir naujas jos draugas P. Davidsonas pasuko skirtingais keliais. Su pastaruoju mergina susižadėjo labai greitai, spontaniškai stačia galva nėrė į naujus santykius, tačiau neseniai pranešta, kad jie išsiskyrė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai