Dainininkė Agnė Sabulytė artimiausius bičiulius pakvietė į naktinį gimtadienio žygį

Agnės Sabulytės gimtadienis naktiniame žygyje
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-19 17:57
Gimtadienio tortą dainininkė Agnė Sabulytė šiais metais savo bičiuliams pjaustė po žvaigždėtu rugsėjo dangumi, o gimtadienio dainą „Šių naktelį per naktelį“ sudainavo ant Karmazinų piliakalnio.

Gimimo dienos atlikėja ypatingai nesureikšmina, tačiau prisiminti, kas nuveikta per metus, kokios svajonės išsipildė, prisipažįsta, jog visada yra magiškas malonumas.

„Valandą, kai aš gimiau turime tradiciją su mama pakalbėti telefonu, pasidalinti tuo, kuo gyvename”, – kalbėjo Agnė Sabulytė.

Pastarieji metai moteriai skyrė nemažai išbandymų. Atlikėja pati sako, kad viską stengiasi priimti tėkmėje, kad kiekvienas sunkumas ruošia kažkam nepaprasto ir tiki, jog visata mumis pasirūpina kaip įmanoma geriausiai. Dainininkė šiais metais šalia asmeninio gyvenimo pokyčių ir kūrybos daug dėmesio skyrė miškams, upeliams, žygiams, juos įamžino meninėse fotosesijose, dainose, eilėraščiuose, kas jos teigimu jai suteiktė daug jėgų, padėjo gyti ir atrasti ypatingus dalykus.

Agnės Sabulytės gimtadienis naktiniame žygyje
Agnės Sabulytės gimtadienis naktiniame žygyje

Šiuo metu dainininkė ne tik atveria originalios savo kūrybos puslapį, o taip pat dirba su patriotiniu projektu „Laisvės kovų dainos” bei ruošia dar ne vieną staigmeną savo gerbėjams.

„Šiais metais kaip niekada jaučiau ateinančią gimimo dieną. Tokią gaivią, lyg prieš aušrą, pilną malonių užduočių – svajonių pildymosi, kurias turėjau suspėti įgyvendinti iki šventės. Labai norėjau surengti naktinį pasimatymą draugams”, – kalbėjo apie užgimusią idėją gimtadienį sukviesti bičiulius į naktinį žygį Agnė Sabulytė.

Naktinio žygio moderatorius, komunikacijų kompanijos vadovas Alkas Paltarokas svečius vedė Dūkštos pažintiniais takais, kartas nuo karto sustodamas, pasakodamas įvairias istorijas, kviesdamas dainuoti, galvoti norus, dovanoti žvaigždynus.

Agnės Sabulytės gimtadienis naktiniame žygyje
Agnės Sabulytės gimtadienis naktiniame žygyje

Pasveikinti dainininkės ir leistis kartu į žygį po žvaigždėtu rugsėjo dangumi, simboliškai pažymintį, kaip sako pati daiininkė, kiekvienos dienos kelionę, iššūkius, svajones ir tikslus, atvyko artimiausi bičiuliai: tituluota gražuolė, „Mados terapijos butikas” įkūrėja Asta Muralytė, aktorė Asta Stankūnaitė, verslininkė Daiva Breivė, stilistė, knygos „Grožio galia” autorė Olga Wiseman, verslininkai Andrius Kupstaitis ir Mantas Šlėderis, interjero dizaineris Artūras Čižiūnas, smuikininkė Danutė Kunigelytė ir kiti.

„Norus galvojome po žvaigždėtu dangumi ant piliakalnio. Prie aukuro rituališkai visi sudainavome lietuvių liaudies dainą, klausėmės Dūkštelės šniokštimo, pelėdų giesmių. Tobula, magiška, esu laiminga ir dėkinga”, – dalinosi įspūdžiais Agnė Sabulytė.

Agnės Sabulytės gimtadienis naktiniame žygyje
Agnės Sabulytės gimtadienis naktiniame žygyje

„Agne ačiū, kad pakvietei į nepamirštamais potyriais prisodrintą gimtadienį. Ypatinga vieta! Šilčiausi žmonės! Skaniausias su meile gamintas tavo maistas. Tobula! Ir žygis po žvaigždėtu rugsėjo dangumi! Alko Paltaroko naktinis žygis buvo labai geras. Dainos, istorijos, tempas, žvaigždynai. Jau laukiu kitų tokių idėjų. Nerealus šventės formatas . Sveikinu su gimtadieniu, Agne! Ir laukiu tokių žygių tęsinio ne tik per gimimo dienas!”, – po šventės savo socialiniio tinklo paskyroje rašė stilistė Olga Wiseman.

Gimtadienis kaip iš sapno! Magiškas! Agne Sabulyte ačiū, kad pakvietei į nepamirštamais potyriais prisodrintą...

Posted by Olga Wiseman on 2020 m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienis

„Šias metais pasitikau gimimo dieną ypatingai, jausdama vėją, vandenį, ugnį, miškus. Ypatingai jausdama artimas sielas, draugus, mylimus, galėdama pristatyti pirmąją savo originalią dainą „Ežerai“, kuri lyg simbolinis mano pačios naujas gimimas“, – dėkodama bičiuliams už linkėjimus ir palaikymą kalbėjo Agnė Sabulytė. Moteris prasitarė, kad šią gimtadienio idėją artimiausiu metu planuoja siūlyti ir kitiems, su pikniku, dainomis, naktiniais žygiais, taip suteikiant savo šventėms naujų netikėtų atspalvių.

Naujausi straipsniai