Dainininkę Adele ir reperį Skeptą sieja ne tik muzika: pranešama, kad pora jau kurį laiką susitikinėja

Adele ir reperis Skepta/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-01 14:07
Neseniai santuoką su Simonu Koneckiu nutraukusi atlikėja Adele pradėjo susitikinėti su reperiu Skepta.

Pasak užsienio žiniasklaidos, Adele (31) ir Skepta (37) dažnai matomi besimėgaujantys vienas kito draugija. Ir nors abu retai kada kalba apie asmeninį gyvenimą, tačiau netyla kalbos apie vis tvirtėjantį jųdviejų tarpusavio ryšį.

Adele / „Scanpix“ nuotr.
Adele / „Scanpix“ nuotr.

Abu muzikos atlikėjai kilę iš Totenamo, abu – išsiskyrę. Ir manoma, kad susitikinėja šie žinomi žmonės ne tik dėl  neseniai apkalbėto naujausio Adele albumo. Pasak šaltinių, vienas kitam jie puoselėja romantiškus jausmus. 

Žmonės.lt primena, kad vos prieš mėnesį teismas oficialiai nutraukė Adele ir Simono Koneckio santuoką. Kaip ir žadėjo, skyrybų reikalų dainininkė nekomentavo. Tik „US Weekly“ cituoja teismo dokumentą, kuriame teigiama, kad Adele padovanojo Simonui savo namus Beverli Hilse. Dėl sūnaus globos jie irgi, regis, sutarė taikiai. O visų niuansų (pavyzdžiui, kaip pora, kuri, kaip paaiškėjo, nebuvo pasirašiusi vedybų sutarties, pasidalijo turtą) publika greičiausiai niekada ir nesužinos. Adele moka saugoti paslaptis, o Simonas apskritai turbūt nėra išsakęs nė vieno komentaro.

Naujausi straipsniai