Dainininkė A.Sabulytė pristato kalėdinę dainą: „Muzika gali suteikti stiprybės ir tikėjimo“

Agnė Sabulytė ir Justas Kulikauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-13 12:37
Dainininkė Agnė Sabulytė pristato dainą „Christmas is about you, about us“. „Daina apie nepaprastas Kalėdas, kurių laukiame lyg vilties, Kalėdas, kai susitiksime pirmiausia su savimi, be didelio šurmulio, be didelių pasiruošimų, galbūt negalėdami būti su tais, kurie patys brangiausi“, – sako Agnė Sabulytė.

„Kai Žemę kausto pandemija, kai kovojama dėl gyvybių, kai prarandami darbai, kai daug nežinomybės ir liūdesio aplink, muzika ir meilė mums gali suteikti stiprybės ir tikėjimo visa tai išgyventi“, – apie dainos idėją kalbėjo kūrinio iniciatorė, teksto ir muzikos autorė A.Sabulytė.

Dainininkė teigė, kad dabar kaip niekada tikras laiškas ar muzikinis linkėjimas yra svarbūs, mus galintys sujungti vienus su kitais, kur mes bebūtume, galintys padėti išeiti iš vienišumo ir skleisti viltį, kurios mums visiems labai reikia. „Šia daina tarsi norėjosi apkabinti kiekvieną, atnešti melodijos vingiais tikėjimo į namus, ir priminti, kad jei jautiesi vienas, – toks nesi, mus jungia nematomi tiltai, kuriais keliauja mūsų mintys, jausmai, muzika“, – mintimis dalinosi Agnė Sabulytė.

Agnė Sabulytė / Vilmanto Martinėlio nuotr.
Agnė Sabulytė / Vilmanto Martinėlio nuotr.

Santykis ir tarpusavio meilė yra patys svarbiausi dalykai

Dainą prodiusavo ir pats jos įrašuose grojo bei dainavo violončelistas Justas Kulikauskas. Atlikėjas sako, jog Kalėdos turbūt daugeliui įstrigusios nuo vaikystės kaip kažkoks stebuklingesnis metas, kada automatiškai norisi jaukumo, šilumos, dalintis geromis emocijomis su žmonėmis, kurie tau yra svarbūs, o pandemijos metu, pasak muzikanto, tas jausmas dar stipresnis.

„Tikrai bus nemažai žmonių, kurie negalės švęsti Kalėdų su savo artimaisiais dėl ligos, o kai kurie iš vis kovos dėl savo gyvybės. Tai tikrai pats tas metas parašyti ar paskambinti brangiems žmonėms ir priminti, kad jie mums rūpi, ir kad žmonių santykis, tarpusavio meilė yra patys svarbiausi dalykai“, – kalbėjo Justas Kulikauskas. 

Justas Kulikauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Justas Kulikauskas / Asmeninio albumo nuotr.

Muzika – gydanti energija

„Ši pandeminė situacija privertė išeiti iš komforto zonos tiek mane, tiek, manau, daugelį, ir tuo pačiu priartino mane prie muzikos. Muzika tarsi tapo gydančia energija, suteikiančia jėgų eiti į priekį“, – kalbėjo iš Kolumbijos kilęs, šiuo metu Lietuvoje gyvenantis Lietuvoje smuikininkas Diego Esteban.

Diego Esteban / Asmeninio albumo nuotr.
Diego Esteban / Asmeninio albumo nuotr.

Kalėdinės dainos „Christmas is about you, about us“ klipo kūrėja Milda Motiekaitytė prisimena studijų metų Kalėdas užsienyje, kurios būdavo kuklios, o sveikinimai likdavo išmaniųjų telefonų rėmuose.

Milda Motiekaitytė / Asmeninio albumo nuotr.
Milda Motiekaitytė / Asmeninio albumo nuotr.

„Taip įdomiai gavosi, kad grįžus į Lietuvą daug kas nesikeičia, ir viskas dėl 2020 metų situacijos. Ar liūdna? Ne! Kaip šis kūrinys ir primena, visi mes čia, kartu po vienu dangumi. Darbo procesas kartu su šia komanda buvo jaukus, kaip ir pati daina. Emocijos pagautos einančios iš širdies“, – mintimis dalinosi dainos klipo kūrėja Milda Motiekaitytė, linkėdama gražių įspūdžių klausant ir žiūrint dainą.

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama