Dainininkas Vaidas Baumila: „Myliu Lietuvą už laisvę būti tuo, kas esu“

Vaidas Baumila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

1990-ųjų metų kovo 11-ą dieną Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas atkūrė nepriklausomą Lietuvą. Šiemet sukanka 25 metai, kai Lietuva nepriklausoma, o jos piliečiai – laisvi. Žmonės.lt klausia žinomų žmonių, už ką jie myli Lietuvą, ir kokias galimybes jiems suteikė laisvė.

Šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ konkurse, kuris gegužės viduryje skambės Austrijos sostinėje Vienoje, Vaidas Baumila tikina, kad laisvę Lietuvoje jis jaučia kiekvieną akimirką, kad ir kur bebūtų. 

Laisvą Lietuvą dainininkas myli už tai, kad čia gali būti savimi, laisvai elgtis ir jaustis bei save realizuoti. 

„Aš myliu laisvą Lietuvą už tai, kad galiu laisvai keliauti, pamatyti pasaulio. Aš galiu laisvai rinktis, ką noriu mokytis Lietuvoje, galiu laisvai rinktis, ką noriu Lietuvoje dirbti, kur eiti, ką daryti, su kuo bendrauti. Tą laisvę aš jaučiu – ji tvyro ore visur, kur aš bebūčiau Lietuvoje. Myliu Lietuvą už tai, kad ji suteikia man laisvę elgtis taip, kaip noriu, jaustis taip, kaip noriu, ir būti žmogumi, kuriuo esu“, – Žmonės.lt sakė V.Baumila.

O kodėl ir kaip laisvę mylite jūs? Pasidalinkite laisvės nuotaika ar nuotrauka savo paskyrose socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“ panaudodami raktažodį #myliulaisvę ir ieškokite savęs specialioje šventinėje platformoje 15min.lt/myliulaisvę!

Skaitykite daugiau