Dainininkas Robbie Williamsas tapo tėčiu

Robbie Williamsas ir Ayda Field / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-19 08:53
Britų dainininko Robbie Williamso žmona Ayda Field pagimdė pirmagimę – antradienį porai gimė dukra, praneša „The Daily Mail“.

Mergaitę sutuoktiniai pavadino Theodora Rose. Žinią apie tai, kad pirmą kartą tapo tėčiu, pranešė pats grupės „Take That“ dainininkas socialiniame tinkle „Twitter“.

Visai neseniai R.Williamsas dalyvaudamas vienoje radijo laidoje prisipažino, kad dėl įtempto darbų grafiko gali praleisti savo pirmagimio gimimą. „Man teko dėl to pasišnekėti su žmona... Aš šią savaitę turiu koncertinį turą, vaikelis gali gimti bet kurią minutę, taigi žmona man pasakė: jeigu aš pradėsiu gimdyti, o tu būsi kur nors Lydse ar Dubline, turėsi viską atšaukti ir vykti namo“, – pasakojo atlikėjas.

Prieš keletą metų išvykęs gyventi į JAV, dainininkas prisipažino, kad nori grįžti į savo gimtinę, nes Los Andželas – netinkama vieta auginti vaikams ir, anot jo, Amerikos mokyklose „pilna idiotų“. Jis taip pat nori, kad jo vaikai turėtų Didžiosios Britanijos pasą, tačiau galutinai dėl nuolatinės gyvenamosios vietos pora dar neapsisprendė, nes Ayda – amerikietė.

R.Williamsas su A.Field susituokė prieš dvejus metus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai