Dainininkas Petras Daunys: „Nežinojau, kad gyvenant bute tai įmanoma“

Petras Daunys/Projekto partnerio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-09 15:42
„Filmuodamasis klipe įsitikinau, jog dabar tikrai nebe tie laikai, kad taupydami elektrą turėtume išjungti šviesą. Nors tokį įprotį iš vaikystės greičiausiai atsinešėme daugelis, o aš – ne išimtis“, – juokauja dainininkas Petras Daunys.

Tik prieš kelias dienas bendrovės „Saulės grąža“ klipe apie saulės parkus nusifilmavęs žinomas vyras teigia, jog iki projekto galvojo, kad gyvenant bute naudotis saulės energija nėra įmanoma.

Petras Daunys/Projekto partnerio nuotr.
Petras Daunys/Projekto partnerio nuotr.

„Prisipažinsiu, man buvo tikra naujiena, kad dabar kiekvienas, gyvenantis name, kotedže ar net bute, gali įsigyti savo nuotolinę saulės elektrinę saulės parke Kuršėnuose. O džiugiausia tai, kad naudojantis šia elektros energija galima ne tik išleisti net tris kartus mažiau pinigų, bet ir prisidėti prie tvarios aplinkos kūrimo ir CO2 emisijos mažinimo.

Aš pats stengiuosi visose gyvenimo sferose priimti aplinkai draugiškus sprendimus: rūšiuoju šiukšles, naudoju kuo mažiau plastikinių pakuočių. Taip pat ateityje neatmetu galimybės naudoti ir saulės parkų gaminamą elektrą. Todėl su mielu noru prisidėjau prie šios reklaminės kampanijos įgyvendinimo“, – teigia klipe bute gyvenančios ir sėkmingai saulės energiją vartojančios šeimos tėvą vaidinęs P. Daunys, kuriam sunkiausia aikštelėje buvo rasti tėvišką ryšį su „dukra“.

Petras Daunys/Projekto partnerio nuotr.
Petras Daunys/Projekto partnerio nuotr.

Saulės energetikos įmonė „Saulės grąža“ skatina žmones daugiau dėmesio kreipti į tvarius sprendimus, kurie leidžia taupyti protingai.

Reikiamos galios nutolusią saulės elektrinę 5 MW „Saulės grąžos“ parke Kuršėnuose galima rezervuoti apsilankius www.saulesgrazosparkai.lt. Tai būdas ne tik prisidėti prie aplinkos išsaugojimo, bet ir iki trijų kartų sumažinti savo suvartojamos elektros sąskaitą. Šių metų liepos mėn. teikiama ES parama, kuria pasinaudojus galima atgauti apie 30 proc. kainos – 323 € už 1 kW

Naujausi straipsniai