Sveiką gyvenseną išbandęs Mindaugas Mickevičius-Mino: „Gyvenime reikia permainų“

Vakaro akimirka / Inesos Kuliešaitės-Juknevičienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gyvenimo būdo koregavimo projektas „Slim4Fun“ įsibėgėja – jau žinomi beveik visi į jį pakviesti dalyviai. Apsispręsti, kas turėtų tris mėnesius mokytis šokti zumbą, konsultuotis su dietistu, vartoti vitaminus bei sveikiau maitintis, projekto sumanytojams, profesionaliems šokėjams Gintarei ir Tomui Slausgalviams padėjo žinomi bičiuliai – dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino, šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė bei dainininkė Ingrida Kazlauskaitė.

„Dauguma norinčiųjų dalyvauti „Slim4Fun“ kalbėjo ne apie tai, kad jiems būtina numesti kelioliką kilogramų, bet apie siekį būti laimingais. O visos moterys, paklaustos, ką pirmiausia padarytų pasiekusios savo užsibrėžtų tikslų, sutartinai tvirtino – nusipirktų naują suknelę!“, – su šypseną vykusią atranką prisiminė E. Straleckaitė-Daugėlė.

Vakaro akimirka / Inesos Kuliešaitės-Juknevičienės nuotr.

Tapti pozityvaus gyvenimo būdo koregavimo projekto dalimi iš viso panoro keli šimtai dalyvių. Jie, naudodamasi sumanymo partnerio „Chatmarketing“ paruošta technine baze, socialiniuose tinkluose pildė anketas.

„Dalis anketų, kuriose pateikti netikslūs duomenys, buvo pažymėtos kaip negaliojančios. Kitas mes patys atidėjome į šoną, nes kol kas projektas vyksta tik Kaune, tad dalyviams, gyvenantiems kituose miestuose, sieki rezultatų nebūtų patogu“, – sakė G. Slausgalvienė.

Anot jos, apsispręsti, kas galėtų būti pakviestas į „Slim4Fun“ padėjo ne tik virtualiose anketose nurodytas kandidatų ūgis bei svoris, bet ir pašnekesys.

„Ne visiems atėjusiesiems į atranką iš tikrųjų reikia mesti svorį. Bet kai kurie turi ir kitų tikslų. Pavyzdžiui, „pasikrauti“ laimės molekulių“, – sakė M. Mickevičius-Mino.

Vakaro akimirka / Inesos Kuliešaitės-Juknevičienės nuotr.

Dainininko teigimu, jis asmeniškai dietų niekada nesilaikė, bet pastebėjęs veidrodyje kintantį ir jam nebepatinkantį vaizdą, išsyk susirūpindavęs.

„Sporto klubas – jame aš atrandu gerą savijautą, būdą, kaip atsikratyti nereikalingų riebaliukų ar jaustis laimingam“, – mintimis dalinosi M Mickevičius-Mino.

Tiesa, atlikėjas pripažino – jam reikėtų ne tik sportuoti, bet ir reguliuoti mitybą.

„Kol kas to niekada nesu daręs. Nors tikrai vertėtų, nes pasiekiu tik pusę to, ką galėčiau. Bet, kaip pagalvoji, juk taip gardu ir šalto, putojančio gėrimo bokalą išgerti, ir dešrytę suvalgyti...“, – tvirtino pašnekovas.

Gyvenimo būdo koregavimo projektas „Slim4Fun“ (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau