Martynas Kavaliauskas debiutuoja kine: pasižiūrėti naujos komedijos trečiadienį rinkosi kviestinė publika

Lietuviškos komedijos „Pliusas“ premjera / Teodoro Biliūno nuotr.
Kristina Kučinskaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Šią savaitę didžiuosius Lietuvos kino teatrų ekranus pasieks nauja lietuviška komedija „Pliusas“, kurioje svarbų vaidmenį atlieka žinomas dainininkas Martynas Kavaliauskas. Atlikėjas juostoje įkūnyja miestelio kunigą, turintį nemenką įtaką filmo siužetui.

„Nuo pirmųjų bandymų filmo aikštelėje praėjo beveik pusantrų metų, todėl daug ką jau pamiršau“, – su šypsena sakė M. Kavaliauskas.

Jis patikina – kameros baimės neišgyveno, nes jau turėjo šiokios tokios patirties besifilmuodamas serialuose.

„Galėjau daug improvizuoti, todėl teksto per naktis tikrai nesimokiau“, – bendradarbiavimu su „Pliuso“ kūrėjais džiaugėsi dainininkas.

Jo nuomone, daug daugiau išgyvenimų bei emocijų patiriama tuomet, kai yra sukama meninė juosta, o ne komedija.

„Kai ruošiuosi spektakliams, viskas vyksta kitaip. Tuomet reikia daugiau laiko, repeticijų, apmąstymų“, – neabejojo M. Kavaliauskas.

Dainininkas, kuriam vis dažniau tenka paragauti aktoriaus duonos, sakė kol kas apie vaidybos studijas ar profesijos keitimą negalvojantis.

„Kaip ir niekada nė akimirkai nesusimąsčiau, kad iš tikrųjų galėčiau pasirinkti kunigo kelią. Manau, tai – pašaukimas. Man kunigas asocijuojasi su dorybe, tikėjimu, gėriu“, – kalbėjo pašnekovas, pridurdamas, jog jo komedijoje „Pliusas“ atliktas vaidmuo gerokai prieštaringesnis.

Lietuviškos komedijos „Pliusas“ premjera (55 nuotr.)
+49
Skaitykite daugiau