Dainininkas Justinas Lapatinskas susituokė su savo išrinktąja Migle Banevičiūte

Justinas ir Miglė Lapatinskai / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2014-05-02 15:31
Penktadienio popietę dainininkas, muzikos mokytojas Justinas Lapatinskas susituokė su savo sužadėtine Migle Banevičiūte, praneša portalas Žmonės.lt. Po daugiau nei dvejus metus trukusios draugystės, pora amžiną meilę prisiekė gražiame gamtos kampelyje įsikūrusioje Liškiavos Švč.Trejybės bažnyčioje.

26-erių Justinas yra gimęs Druskininkuose, tad svarbiausiai savo gyvenimo šventei dainininkas pasirinko netoli šio kurorto įsikūrusią bažnyčią.

Svečiai pradėjo rinktis likus pusvalandžiui iki ceremonijos. Netrukus atvyko ir jaunikis. Justinas Lapatinskas teigė, kad dar nesupranta, kas vyksta, todėl didelio jaudulio nejuto.

„Mano didžiausias atradimas buvo vestuvių planuotoja, nes prieš tai labai priešinausi dėl to. Kodėl priešinausi? Gal truputį esu skriaga“, – juokėsi jaunikis, kalbintas prieš ceremoniją.

Kaip ir dera nuotakai, Miglė į vestuves vėlavo ir šiek tiek privertė pasijaudinti Justiną. Ceremonija turėjo prasidėti antrą valandą, tačiau nuotaka prie bažnyčios kartu su svita pasirodė 14:15.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Miglę į bažnyčią atvedė tėtis. M.Banevičiūtė vestuvių dienai pasirinko baltą, kūno linijas pabrėžiančią gipiūrinę suknelę su šleifu. Nuotaka veido neslėpė po nuometu – jos galvą puošė įmantrus galvos papuošalas.

J.Lapatinskas svarbiausią gyvenimo dieną pasirinko trijų dalių klasikinį mėlynos spalvos kostiumą, o prie jo priderino tos pačios spalvos batus ir margą peteliškę. Jaunikis sakė, kad kostiumą siūdinosi specialiai šiai progai.

Bažnyčios vidus buvo papuoštas baltomis rožėmis ir balto šilko draperijomis – būtent taip norėjo nuotaka. Vestuvių ceremonijos planavimu rūpinosi „KM Vestuvės“.

Žmonės.lt žiniomis, Justino žmona pasirinko dvigubą pavardę ir tapo Migle Banevičiūte-Lapatinske.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Porai žiedus kūrė „Dzūkijos perlas“ pagal individualų užsakymą. Kokie turi būti vestuvių žiedai, sprendė abu jaunavedžiai.

Vestuvių ceremonijoje dalyvavo ne tik Justino ir Miglės draugai ir artimieji, bet ir iliuzionistas Mantas Wizard bei Deividas Meškauskas su Ineta Stasiulyte. Po ceremonijos jaunavedžiai ir svečiai pakėlė taurę šampano už būsimą bendrą gyvenimą, o vėliau šventė persikėlė į netoliese esančią sodybą. Į ją jaunieji išriedėjo „Mercedes-Benz CLK 500“ kabrioletu.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Paklaustas apie medaus mėnesį, Justinas pasakojo, kad pora medų ketina kopinėti Anykščiuose, mėgaudamiesi SPA procedūromis. Gegužės pabaigoje, kuomet bus sutvarkyti visi darbo reikalai, kurie dėl vestuvių nusikėlė, naujai sukurta Lapatinskų šeima ketina vykti į Rumuniją, o vasaros pabaigoje pora planuoja važiuoti kur nors prie jūros, kur galėtų pabūti tik dviese.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Pora susižadėjo praėjusių metų rugpjūtį, kuomet kelias savaites keliavo po Gruziją.  Portalas Žmonės.lt rašė, kad Justinas 2012 metų spalį pirmą kartą viešai pristatė savo merginą.

„Mes kartu dar tik aštuoni mėnesiai, palinkėkite mums sėkmės“, – tąsyk sakė dainininkas.

Paklaustas, kuo jo draugė užsiima gyvenime, atlikėjas nedaugžodžiavo: „Dirba, kaip ir visi žmonės.“ Portalo Žmonės.lt žiniomis, Miglė Banevičiūtė – odontoligijos studijas baigusi mergina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai