Dainininkas Juozas Butnorius tapo tėvu: su žmona dukrai jau išrinko vardą

Juozas Butnorius su žmona Gražina ir dukrele Agota / A.Pažereckaitės ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-24 19:23
Dainininkas Juozas Butnorius tapo tėvu – laimingas vyras su žmona Gražina Butnoriene pirmadienį susilaukė dukters. Džiugią naujieną Juozas patvirtino portalui Žmonės.lt.

Ką tik iškeptas tėtis su Žmonės.lt pasidalijo pirmąja naujagimės dukrelės nuotrauka ir atskleidė mažylės vardą. Laimingi tėvai mergaitę pavadino Agota.

„Sveika atvykusi į šį pasaulį, dukrele. Susipažinkite: 3470 g, 53 cm. Pirmadienį, 18.04 val. šį pasaulį išvydo mūsų dukra Agota, – rašė Juozas savo draugams socialiniame tinkle ir pacitavo Šarūną Jasikevičių: – Čia yra maksimumas, ką gali patirti žmogus.“

Juozas Butnorius su žmona Gražina ir dukrele Agota / Asmeninio albumo nuotr.
Juozas Butnorius su žmona Gražina ir dukrele Agota / Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad prieš daugiau nei dešimtmetį su kolektyvu „Ventukai“ išgarsėjęs J.Butnorius 2019-ųjų gegužę tuomet dar širdies draugę Gražiną Daukantaitę vedė po pusantrų metų draugystės. Klaipėdos metrikacijos biure santuoką įteisinusi pora prisipažino ateityje ketinantys amžiną meilę prisiekti ir bažnyčioje.

Dainininkas mylimajai pasipiršo praėjus devyniems draugystės mėnesiams: niekada neslėpė, kad su Gražina norėjo sukurti šeimą. Po piršlybų netruko susiplanuoti vestuves, o po jų vos po kelių mėnesių pora sužinojo besilaukiantys kūdikio. 

„Man tai – nauja, pirma tokia patirtis. Džiaugiuosi kiekviena akimirka. Pamenu, kai draugai sakydavo, kad vaikelio laukimas yra tikras stebuklas. Dabar tą tikrai žinau ir visiškai pritariu! Besilaukianti Gražina man tokia graži! Tokia magiška! Jos besikeičiančios kūno formos, mažylio spyriai, kuriuos gali pajusti... Galvoje tiek daug džiaugsmingų minčių ir emocijų, kad net sunku viską išsakyti žodžiais“, – dar vasaros pradžioje pasakojo J.Butnorius, pasidalijęs jaukia kūdikio laukimo fotosesija, kurioje įsiamžino ir Gražinos sūnus su dukra iš ankstesnių santykių.

Juozas ir Gražina Butnoriai
Juozas ir Gražina Butnoriai

Naujausi straipsniai