Dainininkas Juozas Butnorius Klaipėdoje vedė mylimąją Gražiną

Juozas ir Gražina Butnoriai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-11 15:08
Prieš kiek daugiau nei dešimtmetį su liaudies kolektyvu „Ventukai“ išgarsėjęs dainininkas Juozas Butnorius (33) po pusantrų metų draugystės vedė širdies draugę Gražiną Daukantaitę (30).

Nors pora santuoką įteisino Klaipėdos metrikacijos centre – kalbėdamas su Žmonės.lt Juozas prisipažino, kad su žmona ateityje planuoja ir bažnytinę santuoką. 

„Mes labai mėgstame šventes, todėl nusprendėme jas pasidaryti dvi“, – juokėsi J. Butnorius. 

Pora susižadėjo praeitų metų liepą, o mintis surengti vestuves gimė spontaniškai. „Vieną dieną atsikėlėme ir nusprendėme, kad mums reikia susituokti. Esame be galo nekantrūs, todėl ilgai nelaukėme. Šventės ilgai neplanavome, tačiau viskas ko tikėjomės, kol kas išsipildė fantastiškai“, – džiaugėsi jaunikis. 

Juozas Butnorius su mylimąja / Organizatorių nuotr.
Juozas Butnorius su mylimąja / Organizatorių nuotr.

Nuotaka pasirinko Juozo pavardę ir tapo Gražina Butnoriene. Juozas prisipažino, kad nei dėl šventės, nei dėl aprangos per daug galvos nesuko.

„Šventinius drabužius suvomės pas gerą mūsų draugą, dizainerį Marių Vepštą. Esame gražūs ir laimingi“, – šypsojosi laimingas jaunikis.

Poros vestuvėse dalyvavo tik artimiausi poros draugai ir šeimos nariai, o šventė iš metrikacijos biuro persikėlė į restoraną. „Šįkart mūsų šventėje dalyvavo tik pats artimiausias draugų ratas. Tuos, kuriuos labiausiai norime matyti“, – pasakojo jis.

Juozas Butnorius pasipiršo mylimajai Gražinai Daukantaitei
Juozas Butnorius pasipiršo mylimajai Gražinai Daukantaitei

Prieš kelerius metus Juozas visus nustebino paaiškėjus, kad išsiskyrė su sužadėtine Viktorija Vanagaite iki vestuvių likus vos trims savaitėms. Kiek vėliau vyras prisipažino atsikovojęs mylimosios širdį, o netrukus ir dar kartą pasipiršęs. Tačiau visų lauktos ventuko Juozo vestuvės taip ir neį Juozas prisipažino iki ausų įsimylėjęs viename barų prieš koncertą sutiktą, keleriais metais jaunesnę dviejų vaikų mamą Gražiną.

„Mane sužavėjo jos išvaizda, elgesys, dėmesys, moteriškumas... Visada svajojau turėti tokią žmoną, tačiau svajonės išsipildė su kaupu, kartu su ja dovanų gavau ir du vaikučius“, – apie būsimą žmoną laidoje „Nuo...Iki“ tąkart pasakojo dainininkas Juozas Butnorius.

Naujausi straipsniai