Dainininkas Jamesas Bluntas savo dainą „You're Beautiful“ vadina erzinančia

Jamesas Bluntas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-20 11:45
Britų dainininkas ir dainų kūrėjas Jamesas Bluntas jį išgarsinusią dainą „You're Beautiful“ pavadino erzinančia ir sakė, kad ji buvo „prievarta grūdama žmonėms į gerklę“.

Ši 2005 metais išleista daina buvo Jameso Blunto persilaužimą nulėmęs hitas ir karaliavo populiariausiųjų sąrašuose nuo Jungtinių Valstijų iki Australijos. Vien JAV šios dainos parduota daugiau kaip 3 mln. egzempliorių.

Tačiau Jamesas Bluntas, buvęs karys, tarnavęs NATO pajėgose Kosove, pripažino, kad tokio pasaulinio hito turėjimas turi ir antrąją pusę.

„Buvo viena daina, kuri buvo prievarta grūdama žmonėms į gerklę, „You're Beautiful“, ir tai pradėjo erzinti, o tada žmonės pradėjo sieti artistą su tuo pačiu žodžiu“, – sakė Jamesas Bluntas interviu naujausiam žurnalo „Hello!“ numeriui.

Dainoje pasakojama apie Jameso Blunto nuostabą Londono metropolitene pamačius buvusią merginą su kitu vyru.

40 metų dainininkas pridūrė, kad dėl tos dainos sėkmės jo muzika buvo pardavinėjama moterims ir todėl jis pralaimi kalbant apie gerbėjus vyrus.

„Tokia rinkodara taip pat vaizdavo mane kaip nesveikai rimtą žmogų, o kaip žino visi mano draugai, aš visai ne toks“, – sakė Jamesas Bluntas.

„Turiu porą pernelyg emocingų liūdnų dainų, kuriomis garsėju, bet galvoju, kad dabar tai jau praeitis“, – pridūrė jis.

Albumas „Back to Bedlam“, kuriame buvo minima daina, šio amžiaus pirmajame dešimtmetyje buvo perkamiausias Jungtinėje Karalystėje ir tapo platininis visame pasaulyje.

Buvo išleistos kelios „You're Beautiful“ versijos, naujausia – Japonijoje 2012 metais.

Be to, Jamesas Bluntas sudainavo kitokią dainos versiją, „My Triangle“, kai pasirodė vaikų televizijos laidoje „Sesame Street“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai