Dainininkas Deivis visus nustebino: aplinkiniai galvojo, kad jis išgėręs

Deividas Norvilas / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-03 12:06
Garsus dainininkas Deivis Norvilas pripratęs prie televizijos kamerų, scenos šviesų ir gerbėjų. Tiesa, šį kartą viso to žiūrovai neišvys. Žymų vyrą žmonės galėjo pamatyti visai netikėtoje vietoje, kur pramogų pasaulio spindesio tikrai nėra. Negana to, dauguma praeivių Deivį palaikė... išgėrusiu.

LNK laidoje „Čia tai geras!” žymūs Lietuvos žmonės neria į laidos vedėjo Jono Nainio mestą avantiūrą – vienai dienai pakeisti profesiją ir dirbant klientams krėsti įvairius pokštus. Šį kartą tokį iššūkį priėmė dainininkas Deivis. Burtai lėmė tai, kad garsiam vyrui teko pardavinėti pieno produktus sostinės turguje.

Vos prasidėjus darbo dienai, dainininkas susidūrė ir su pirmaisiais sunkumais. Turgaus klientai į iš televizijos ekranų pažįstamą veidą žiūrėjo net atsisukę. Nors Deivis iš paskutiniųjų tvirtino, kad yra pardavėjas, o ne dainininkas, akyliausieji tvirtino kitaip. „Žinom, žinom, kas tu toks esi. Negi čia profesiją pakeitei?” – juokėsi viena klientė.

Ir tai dar tikrai ne viskas. Laidos vedėjas J. Nainys įkalbėjo Deivį atlikti pačias beprotiškiausias užduotis. Dėl kai kurių dainininkas net raudonavo, o klientai nustebę svarstė, ar tik šis pardavėjas nėra išgėręs.

„Pati prekyba visai smagi, bet iš kantrybės mane labiausiai vedė tos užduotys... Melavimas, išsidirbinėjimas, ko tik ten nebuvo”, – po darbo dienos sakė Deivis.

Kokias užduotis turėjo atlikti Deivis? Kaip į visą tai reagavo žmonės? Visa tai išvysti galėsite jau antradienį 20.30 val. laidoje Čia tai geras!” per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai