Dainininkas Deividas Bastys sulaukė netikėtos dovanos

Deividas Bastys / Edvardas Maceika nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-21 10:18
Visai neseniai pristatęs savo naująjį kūrinį „Pabandom iš naujo“, Deividas dalinasi dar viena naujiena. Kolegai padaryti staigmeną ir sukurti dainos „Viskas paeity“ premiksą sugalvojo grupės „Tautinis brandas“ lyderis Andrius Jovarauskas.

 „Šią vasarą su Deividu dažnai susitinkame bendruose koncertuose, jis užsiminė, jog netrukus ketina išleisti savo naują albumą. Taigi, pamąsčiau, kad būtų smagu nustebinti kolegą... Išsirinkau dainą, kurios pats dažnai klausausi, ir sukūriau remiksą pagal savo skonį. Viską pavyko išlaikyti paslaptyje iki pat galo, net Deivido vokalo įrašus gavau jam nežinant!“, – pasakojo A. Jovarauskas.

„Likau maloniai nustebintas. Man labai patiko ir dainos remiksas, ir toks bičiulio poelgis, juk nekasdien tokie siurprizai. Daina suskambėjo naujai, manau, ji atgims iš naujo ir tikrai papildys mano būsimą albumą, kuris jau netrukus turėtų pasiekti klausytojus. Labai smagu, kad yra žmonių, kurie nori prisidėti ir padėti man eiti pirmyn“, – džiaugsmingais įspūdžiais dalinosi Deividas.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai