Dainininkas Deividas Bastys ir jo išrinktoji Agnė prisiekė amžiną meilę prieš Dievą

Deividas Bastys su mylimąja Agne / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-28 13:08
Atlikėjas Deividas Bastys (27 m.) prisiekė amžiną meilę prieš Dievą savo išrinktajai Agnei (24 m.), praneša žurnalas „Žmonės“.

Beveik septynerius metus kartu esantys Deividas ir Agnė santuoką oficialiai įteisino pernai vasarį, o po kelių mėnesių sulaukė sūnaus Armando.

Gegužės 18-ąją, per pirmąjį Armando gimtadienį, Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje jiedu ne tik prisiekė amžiną meilę prieš Dievą, bet ir pakrikštijo sūnų.

„Prisiekti meilę prieš Dievą – visai kas kita, nei suraityti parašą santuokų rūmuose“, – tvirtino Deividas ir neslepė, jog jaudulio prieš bažnytinę santuoką buvo kur kas daugiau nei prieš pusantrų metų.

Buvo visko: skyrėmės ir vėl buvome kartu, vėl skyrėmės ir vėl taikėmės. Gyvenome banguotai, bet dabar norime pastovumo ir atsakomybė mūsų negąsdina. Abu su Agne puikiai žinome, ko labiausiai trokštame, – būti kartu. Nesu didelis lakstytojas po klubus, bet dabar bus dar viena priežastis, dėl ko norėsis grįžti namo. Jau dabar įsivaizduoju, kaip po koncertų skubėsiu namo, gulėsiu su leliuku ant pilvo, supsiu jį. Matau netgi, kokios bus vaiko akys – mėlynos, mėlynos...“ – prieš susilaukdamas sūnaus kalbėjo dainininkas.

Plačiau apie šventę – žurnale „Žmonės“

Naujausi straipsniai