Dainininkas Chrisas Brownas areštuotas dėl įtarimų, susijusių su ginkluotu pasikėsinimu

Chrisas Brownas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-31 08:30
Dainininkas Chrisas Brownas (27 m.) antradienį Los Andžele po kelias valandas trukusios priešpriešos buvo areštuotas įtarus jį užpuolimu, pranešė policija, kuri nurodė, jog viena moteris pareiškė, kad jis į ją buvo nukreipęs ginklą.

Problemų nuolat prisidarantis dainininkas, kuris jau daugybę kartų turėjo reikalų su teisėsaugos pareigūnais, buvo nuvežtas į policijos nuovadą apkaltinti užpuolimu.

Anksčiau Los Andželo policijos departamentas pranešė, kad pareigūnai iš žmogžudysčių ir plėšimų tyrimo skyriaus, kuris aiškinasi ir įžymybių bylas, dėl 3 val. 11 min. vietos (13 val. 11 min. Lietuvos) laiku gauto moters skambučio su pagalbos prašymu nuvyko į Chriso Browno namus.

Chrisas Brownas socialinėje žiniasklaidoje paneigė padaręs ką nors bloga ir virtinėje „Instagram“ paskelbtų vaizdo įrašų ragino policiją gauti kratos orderį ir ateiti į jo namus.

„Kai gausit orderį bet kam, ką jums reikia padaryti, ateisit tiesiai čia ir nieko nepamatysit, idiotai“, – kalbėjo aiškiai pasipiktinęs Chrisas Brownas.

Jis deklaravo paramą judėjimui prieš policijos brutalumą „Black Lives Matter“ („Juodųjų gyvybės svarbios“) ir pareiškė: „Jūs visi esat blogiausia gauja pasaulyje, policija.“

Jis tvirtino, kad kietai miegojo ir kad jį pažadino prie jo namų atvažiavusi policija bei žiniasklaidos atstovai.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Taigi miegu vidury prakeiktos nakties, tiesiog prabundu, aplink visi tie (keiksmažodis) sraigtasparniai“, – sakė jis.

„Ten prie vartų policija ... Ko (keiksmažodis) dar jūs norit iš manęs, broliai? Laikausi nuošaly. Rūpinuos savo dukra. Dirbu... Tuo pačiu metu, kai paskambinu policijai dėl persekiotojų, kurie kelia pavojų mano gyvybei, jie neatvažiuoja iki kitos dienos. Jeigu kas nors pareiškia (keiksmažodis) įtarimą dėl manęs, o, jo – visa (keiksmažodis) greitojo reagavimo komanda“, – piktinosi Chrisas Brownas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai