Dainiaus Matijošaičio mylimoji Monika Pitkauskaitė apie gyvenimą pakeitusį sūnų: „Visko būna, bet nesiskundžiame“

Monika Pitkauskaitė, Dainius Matijošaitis ir Nojus / Asmeninio archyvo/ Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Su mylimąja Monika Pitkauskaite (28) sūnaus sulaukęs lenktynininkas Dainius Matijošaitis (33) duodamas interviu žurnalui „Žmonės“ pasakojo, kad jo šeimoje viskas klostosi pagal planą. Tuo tarpu jaukiai su sūneliu ant rankų namuose įsitaisiusi Monika taip pat džiaugiasi galėdama pasidalyti motinystės akimirkomis.

Odontologė ir menininkė M. Pitkauskaitė sako, kad po to, kai gimė sūnus, jųdviejų su Dainiumi namuose visko nutinka. Būna neramių naktų, mielų popiečių ir įvairiausių laimių, tokių , kurias greitai pakeičia maži neramumai. Normalu – juk tai pirmasis, ilgai lauktas vaikelis.

Sūnus Nojus – gražiausia gyvenimo dovana, todėl nenuostabu, jog ir norėdama, to motiniško džiaugsmo Monika niekur nebepaslepia.

Monika Pitkauskaitė ir Visvaldas Matijošaitis su sūnumi Nojumi
Monika Pitkauskaitė ir Visvaldas Matijošaitis su sūnumi Nojumi

Dar laukdami pirmagimio Dainius su Monika atsisakė pasakoti apie vaikutį. Nesinorėjo, kad būtų aprašomas Monikos nėštumas, jųdviejų su Dainiumi jausmai tuo ypatingu laikotarpiu.

Pirmiausia dėl to, kad abu tėvai jaudinosi, nerimavo, ar viskas bus gerai. Tik Nojui išvydus šį pasaulį abu tarsi suminkštėjo, šiek tiek atsipūtė bei sutiko savo laime pasidalyti.

Monika po sūnaus gimimo į sveikinimus atsakyti spėjo ne visiems. Moteris padėkojo paviešindama savo šeimos nuotrauką. Kartu su Nojumi laimingi tėvai įsiamžino prie kūdikio lovelės.

„Nors būna visko, tačiau kol kas nesiskundžiame, kad mums sunku. Tikrai viską spėjame. Palyginus kūdikis tikrai ramus. Jaučiamės puikiai“, – neslepia M. Pitkauskaitė.

Visai neseniai, kalbėdamas su žurnalu „Žmonės“ D. Matijošaitis sakė: „Norėjau sutikti tokią moterį, apie kurią galėčiau pasakyti, kad ji bus ideali mano vaikų mama. Prieš trejus metus tokią radau. Taigi, kad ir šiek tiek vėluojant, bet viskas pagal planą.“

Vyras išdavė, kad sūnus Nojus buvo planuotas ir lauktas vaikas. O vestuves pora taip pat jau planuoja.

„Monikai dar draugystės pradžioje esu pasakęs, kad žiedais nesimėtau ir vesiu tik savo vaikų motiną. Ji, aišku, tą akimirką nelabai džiugiai reagavo, bet per trejus draugystės ir gyvenimo kartu metus supratome, kad ir be pavardės keitimų mūsų santykiai puikūs. Net nėštumo metu nevyko absoliučiai jokių diskusijų apie vestuves, nes nė vienas nenorėjome bėgti į santuokų rūmus iš reikalo ir kelti priverstinio baliaus giminėms bei draugams. Dabar vadovaujamės principu: tegu vaikas paauga, kad jau galėtų nešti krepšelį su žiedais... Tada ir tuoksimės. Aš savo žodžio laikausi.“

Dainius Matijošaitis ir Monika Pitkauskaitė (7 nuotr.)
+1

Skaitykite daugiau