Dainė Baumilė – atvirai apie motinystės džiaugsmus ir švenčių tradicijas

Dainė ir Donatas Baumilos / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-31 15:49
Praėjusias Šv.Kalėdas dainininkas Donatas Baumila (35) su žmona teisininke Daine Baumile (36) minėjo kitaip nei kasmet – jau ne trise, o keturiese. Namuose krykštauja rugsėjį gimusi antra poros dukra Mėta.

Šventės Dainės nevargino. „Priešingai – šis laikotarpis pats gražiausias, man tai didžiausia metų šventė. Susirenkame gausi šeimyna: per Kūčias – su mano šeima, per Kalėdas – su Donato. Visuomet labai laukiu šio laikotarpio, nes esame artimi su savo šeimomis“, – sakė Dainė.

Iš šios moters neišgirsi skundo nuovargiu lankant ar priimant artimuosius, jei ir justi nuovargis – tai jis teigiamas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kokia ji pati – dabar jau dviejų dukrų mama?

„Esu žymiai ramesnė nei augindama pirmą dukrą Smiltę, jai neseniai suėjo septyneri metai. Turiu praktikos, tad viskas gerokai paprasčiau. Be to, pati Mėta yra rami, naktimis gerai miega, šis vaikas – ne „rankinukas", nereikalauja, kad nuolat nešiotume, tai darome tik todėl, kad patys norime“, – smagiai dalijosi Dainė Baumilė.

Galbūt pavyks per Naujuosius trumpam pabėgti nuo motinystės rūpesčių ir gerai pašėlti?

„Per Naujuosius nebėgsiu niekur. Maitinu mažylę pati, tad ilgiau nei trims valandoms pabėgti negaliu. Be to, per Naujuosius Donatas dirba. Aš būsiu su vaikais ir tėvais namuose, o švęsime sausio 1-ąją, kai Donatas bus baigęs darbą“, – štai toks naujametis Baumilų planas.

Dainė pasidžiaugė, kad Donatas – nuostabus tėtis, jam patinka viskas, kas susiję su vaikų auginimu.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Net nedera sakyti, kad sulaukiu iš vyro pagalbos – mudu vienodai skiriame dėmesio, jėgų vaikams. Donatas viską moka padaryti ir paliktas namuose su dukromis vienas – prižiūri, kad viena pamokas paruoštų, kita – nenuobodžiautų“, – pasakojo moteris.

Dainė taip mėgaujasi dabartiniu laikotarpiu, kad ji net nepagalvoja, jog negalėdama eiti į darbą yra tarsi uždaryta namuose, jos nelanko liūdesio ar nuovargio periodai.

„Tikrai – visiškai ne. Ką daryti, kad taip jaustumeisi? Tai pasirinkimas. Kiekvienas pasirenka net emocinę būseną, jei nori jaustis gerai ir būti laimingu – taip ir bus. Save reikia programuoti“, – įsitikinusi moteris.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai