Dainai Bilevičiūtei naujasis jaunikis pažadėjo pilį Italijoje

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Muzikos pedagogė, dainininkė ir renginių vedėja Daina Bilevčiūtė tapo tikrų tikriausia princese. Nors tik vienai dienai, tačiau ir to pakako. Jaunikis iš Norvegijos pažadėjo moteriai padovanoti pilį. Kaip pasakoja D. Bilevičiūtė, net ne vieną.

Veiklos šiuo metu Dainai tikrai netrūksta. Vasara – naujų projektų metas. Štai neseniai D. Bilevičiūtei veinos kompanijos vadovė, organizuojanti IT srities konferencijas ir mokymus, sulaukė netikėto Norvegijos programuotojų prašymo surengti priešvestuvinį vakarėlį vienam iš jų draugų. Moteris kreipėsi pagalbos į Dainą, kuri savo noru tapo atsakinga už meninę vakarėlio dalį.

Daina Bilevičiūtė per bernvakarį tapo princese / Asmeninio archyvo nuotr.

Jaunikis iš Norvegijos vyko nežinodamas nieko. Į kokią šalį keliauja, kas jo laukia. „Pasitikau jį Lietuvoje ir prisistačiau esanti princesė. Nuvykome į Trakus, kur pagal visus riterių papročius jis turėjo kovoti dėl mano širdies.“

Daina Bilevičiūtė per bernvakarį tapo princese / Asmeninio archyvo nuotr.

Jaunikis be galo nustebo atvykęs ir sutikęs Dainą. Iš pradžių jis jautėsi šiek tiek nejaukiai, tačiau vėliau apsiprato, o Trakai jam paliko neišdildomą įspūdį. D. Bilevičiūtė vyrą net privertė jai pažadėti nupirkti pilį.

„Vėliau palikau juos. Vyrai vyko į Vilnių. Ten puikiai praleido laiką ir, kiek girdėjau, iš širdies pašėlo.“

Daina Bilevičiūtė per bernvakarį tapo princese / Asmeninio archyvo nuotr.

Organizuoti bernavakarius D. Bilevičiūtė yra pratusi. Drąsi moteris net įtikino norvegą jai nupirkti pilį. Šis pažadėjo dvi. Vienos, esančios Italijoje ji jau ruošiasi vykti apžiūrėti.

Daina Bilevičiūtė tapo princese (110 nuotr.)
+104

Skaitykite daugiau