Dainą pristatantis Stano: „Man sako, kad geriau dainuočiau, o ne politikuočiau“

Stano / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Stanislavas Stavickis-Stano pristato savo naujausią dainą „Vėjai Keturi“. Prodiuseris teigia, kad karo Ukrainoje kontekste visos dainos ir visi tekstai pradeda skambėti kitaip.

„Kai pasakau savo nuomonę apie vieną ar kitą pasaulio aktualiją, sulaukiu priekaištų, kad geriau dainuočiau, o ne politikuočiau. Kai pristatau naują dainą, sulaukiu priekaištų, kad geriau eičiau dirbti, o ne dainuočiau. Kai pasidalinu vaizdais iš labiau įprastų darbo vietų, pavyzdžiui, lygindamas savo sklypo žemę, tvarkydamas automobilio variklį ar panašiai, sulaukiu priekaištų, kad geriau eičiau dainuoti. Taigi, ratas užsidaro ir einu dainuoti“, – juokiasi Stanislavas Stavickis-Stano, pristatydamas savo naujausią dainą „Vėjai Keturi“.

Stano teigia, kad karo Ukrainoje kontekste visos dainos ir visi tekstai pradeda skambėti kitaip.

Ši nuostabi diena, ši vasara auksinė, galbūt, yra pirma ir paskutinė.

„Būna taip, kad vykstant reikšmingiems ir skaudiems įvykiams, staiga bet kokie žodžiai iš jau senai žinomų dainų, suskamba kitaip. Taip ir su šia daina. Parašiau ją prieš kelis mėnesius galvodamas apie savo gyvenimo situaciją. Dainoje skamba žodžiai „Ši nuostabi diena, ši vasara auksinė, galbūt yra pirma ir paskutinė“. Tai yra mano gyvenimo moto pastaraisiais metais. Aš stengiuosi branginti kiekvieną akimirką. Dabar gyvename laikais, kada niekas negalime būti tikri dėl rytojaus. Kas tada belieka? Belieka gyventi šiandiena. Tai labai svarbu“.

Atlikėjas pasakoja, kad naujausia daina yra pirmasis singlas iš greitai pasirodysiančio albumo. 

„Vėjai Keturi“:

Skaitykite daugiau