Daina Bosas taps močiute: laukiasi jos sūnaus Luko mylimoji Edita

Dainos Bosas sūnus Lukas su žmona Edita laukia šeimos pagausėjimo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-15 17:55
Daugelis sutiktų – nėra nieko gražesnio už gyvybės stebuklą ir jo laukimą. Todėl ši vasara verslininkės Dainos Bosas sūnui Lukui ir jo žmonai Editai yra ypatinga. Praėjusiais metais aukso žiedus sumainiusi pora laukiasi pirmagimio.

Džiugia naujiena pasidalijo būsima močiutė. Šmaikštaudama Daina klausė feisbuko draugų, kas gražiau skamba: močiutė Daina, mamulytė ar baba Bosas?

Žmonės.lt primena, kad Lukas ir Edita susituokė praėjusių metų rugpjūčio 1-ąją. Jųdviejų vestuvės kvepėjo mišku – vienas geriausių Lietuvos floristų Mantas Petruškevičius pasirūpino, kad Vilniaus Bernardinų bažnyčia taptų įsimintina vieta meilės priesaikai išsakyti.

Jauniesiems taip pat buvo svarbu, jog jų vestuvės ir šventė turėtų sielą. „Temple Creations“ įmonei vadovaujantys Lukas ir Edita dekoruodami palapinę ją puošė magiškais, šiek tiek kosmosą primenančiais elementais.

Jau greitai pirmagimį sūpuosiantys Lukas ir Edita susipažino besimokydami Vilniaus dailės akademijoje. Lukas ten baigė animacijos studijas, o Edita grafikos dizainą. Vėliau jie nusprendė drauge atsiduoti kūrybai. Poros sukurtos instaliacijos puošė ne vieną festivalį, koncertą, renginį.

Žmonės.lt