Daina Bosas tapo močiute: sūnaus Luko mylimoji Edita susilaukė pirmagimio

Dainos Bosas sūnus Lukas su žmona Edita laukia šeimos pagausėjimo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-07 17:58
Verslininkės Dainos Bosas šeimoje – džiugios nuotaikos. Dainos sūnus Lukas, kartu su žmona Edita susilaukė pirmosios atžalos.

Žinią, kad netrukus taps močiute dar birželio mėnesį pranešė pati Daina Bosas. Šmaikštaudama Daina klausė „Facebook“ draugų, kas gražiau skamba: močiutė Daina, mamulytė ar baba Bosas?

Pirmadienio vakarą D. Bosas „Facebook“ pasidalijo nuotrauka, kurioje paskelbė, kad yra besididžiuojanti močiutė. Aiški ir kūdikio lytis – Lukui ir Editai gimė mergaitė. 

Pora pirmagimei suteikė dvigubą vardą ir pavadino Frėja Eiva. 

„Naujas statusas – naujos pareigos. Trys viename: žmona, mama, močiutė.
Mūsų gretas papildė dar viena gražuolė. Metai prasidėjo puikiai!“, – socialiniame tinkle džiaugėsi Daina.

Žmonės.lt primena, kad Lukas ir Edita susituokė praėjusių metų rugpjūčio 1-ąją. Jųdviejų vestuvės kvepėjo mišku – vienas geriausių Lietuvos floristų Mantas Petruškevičius pasirūpino, kad Vilniaus Bernardinų bažnyčia taptų įsimintina vieta meilės priesaikai išsakyti.

Jauniesiems taip pat buvo svarbu, jog jų vestuvės ir šventė turėtų sielą. „Temple Creations“ įmonei vadovaujantys Lukas ir Edita dekoruodami palapinę ją puošė magiškais, šiek tiek kosmosą primenančiais elementais.

Pirmagimio susilaukę Lukas ir Edita susipažino besimokydami Vilniaus dailės akademijoje. Lukas ten baigė animacijos studijas, o Edita grafikos dizainą. Vėliau jie nusprendė drauge atsiduoti kūrybai. Poros sukurtos instaliacijos puošė ne vieną festivalį, koncertą, renginį.

Naujausi straipsniai