Daina Bosas pakilo į kovą su palmių pardavėjais: grąžinti pinigų dabar jau nebeužteks

Brangiai įsigytos palmės Dainos ir Antano Bosų kieme neišgyveno – virto stagarais / KK2 laidos stop kadrai
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-05-24 15:18
Kai praėjusią vasarą Lietuvoje verslininkai pradėjo pardavinėti palmes, Daina Bosas neatsispyrė – nusprendė savo namų kiemą Palangoje apsodinti tropiniais medžiais.

„Kokie jūs visi protingi ir žinote, kad palmės Lietuvoj neauga. Bet, pažiūrėkit, kaip jie pateikia viską, pažiūrėkit jų tinklalapyje, apsnigta palmė stovi. Taip susižavėjau nuoširdžiai ir prisipirkau tų palmių“, – LNK televizijos laidai KK2 Daina Bosas parodė aštuonis stagarus, turėjusius virsti vešliomis Lietuvos pajūrio palmėmis Bosų namuose. 

Daina nusipirko šešias palmes, dar dvi iš verslininkų gavo dovanų už reklamą „Instagrame“. Atvažiavo vyrai, išrovė senas vyšnias ir Dainos kiemą apsmaigstė palmėmis. Lietuvos palmių prekybininkai užtikrino, kad palmės augs ir Lietuvoj, žiemą reiks prižiūrėt, bet augs, rašoma LNK pranešime spaudai.

Prasidėjo atšiauri lietuviška žiema. Bosų šeimyna paspruko į šiltąją Dominikos respubliką. Daina gavo signalą, kad Lietuvoje palmės pradėjo... mirti. Todėl nieko nelaukdama kreipėsi į palmių pardavėjus. Už palmes, jų pasodinimą bei žieminius palmių  paltukus Bosai sumokėjo apie 5 tūkst. eurų. Ir išaušus pavasariui kieme liko stūksoti pliki stagarai.

Brangiai įsigytos palmės Dainos ir Antano Bosų kieme neišgyveno – virto stagarais / KK2 laidos stop kadras
Brangiai įsigytos palmės Dainos ir Antano Bosų kieme neišgyveno – virto stagarais / KK2 laidos stop kadras

Kadangi palmės neišgyveno, o pardavėjai neva neinformavo apie tai, kad augalus žiemą reikia šildyti laidais, Daina kreipėsi į palmininkus su prašymu grąžinti pinigus.  Daina palmių pardavėjams pateikė pasiūlymą – grąžinkit pinigus ir klausimą uždarom.

Tačiau istorija vystėsi toliau, kol jau Antanas Bosas sulaukė grasinimų, rašoma pranešime spaudai.

„Sulaukiau skambučio, sako, jūs čia atstokit nuo mano vaikų, nuo dukros ir žento, jūs reketuojate, jūs žlugdote jų ambicingą verslą, aš ne biednesnis už jus, mes galim atiduot tuos pinigus, jeigu jums reikia. Mes žinome daug apie jus, kas buvo jūsų žmona, mes irgi paleisim medžiagą, nes jūs „Instagrame“ parodėt mūsų nuvytusias palmes“, – laidai KK2 apie mįslingą skambutį kalbėjo Antanas Bosas.

Išleisti tūkstančiai eurų. Sudegintos nervų ląstelės. Grasinimai, pykčiai ir kaltinimai. Panašu, kad tai tik istorijos pradžia.

„Pinigai dabar man jau nuėjo į antrą planą, teatleidžia man vyras. Manau , kad šis įžeidimas, mestas mano šeimai, nebus atleistas. Aš susisiekiau su tam tikromis institucijomis, mes dabar dirbam tuo klausimu“, – sako Daina Bosas, tvirtindama, kad grąžinti pinigų už neišgyvenusias palmes nebeužteks.

Visa istorija apie palmes be lapų – pirmadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama