Daina Bosas: „Neturiu tokių pigių drabužių, kad galėčiau vilkėti vieną kartą“

Daina ir Antanas Bosai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-27 16:58
Vieni pirmųjų penktadienio vakarą M.A.M.A. muzikinių apdovanojimų raudonuoju kilimu žengė verslininkai Daina ir Antanas Bosai. Iškilmingam vakarui žinoma moteris pasirinko dizainerės Ainos Zinčiukaitės kūrinį, išsiskyrusį elegantiškumu.

„Taip – šis rūbas kurtas būtent šiam vakarui. Ar savo spintoje turiu drabužių, kurios esu pasipuošusi tik vieną kartą? Ne! Tai būtų nepagarba dizaineriui. Be to, neturiu tokių pigių drabužių, kad galėčiau vilkėti juos vieną kartą“, – paaiškino D.Bosas.

Ji visada įvertina naujų pirkinių reikalingumą ir yra linkusi geriau įsigyti būtent jai kurtą autorinį darbą. D.Bosas spintoje, iš kurios dar nėra visam laikui iškeliavęs nė vienas drabužis, dominuoja Lietuvos autorių kolekcijų modeliai.

„Dažniausiai patinkantį derinį nusižiūriu naujų kolekcijų pristatymuose. Mūsų šalies kūrėjai kruopščiai apžiūri ir išglosto kiekvieną siūlę, todėl rūbas džiugina ilgai. Kodėl seniai įsigytų neatiduodu? Turiu dukras, dukterėčią, todėl mielai dalinuosi viskuo. Tik, pabuvę pas kitus, drabužiai grįžta į mano spintą“, – pasakojo D.Bosas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pirmasis autorius, kurio darbą užsisakė sau, buvo Juozas Statkevičius. Būtent jis, pasak D.Bosas draugių, geriausiai atskleidžia žinomą moterį.

„Pirmąją dizainerio kurtą suknelę tebeturiu“, – sakė pašnekovė.

Daina ir Antanas Bosai jau gyvena kelionių nuotaikomis – po savaitės šeima skris į Ispaniją slidinėti.

„Šįmet mūsų žiema neįprastai žiemiška. Naujuosius sutikome Laplandijoje, o grįžę į Lietuvą taip pat radome sniego. Netrukus vėl išvysime snieguotas kalnų viršūnes. Tiek sniego per vieną žiemą turbūt nesame matę“, – su šypsena svarstė D.Bosas.

Žmonės.lt

Temos:

Stilius

Naujausi straipsniai