Daina Bosas: „Mano vaikai nesuprastų, jei dabar apsinuoginčiau“

Foto naujienai: Daina Bosas: kad mūsų pasaka tęstųsi amžinai... / zmones24.lt
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-27 17:11
Elegancija ir rafinuotu skoniu pasižyminti verslininkė Daina Bosas buvo viena fotografo Gedimino Žilinsko meninio akto fotografijų parodos „Wild“ viešnių. Grožėdamasi veržliomis ir drąsiomis nuotraukomis žinoma moteris prisipažino pati daugybę kartų sulaukusi įvairių siūlymų fotografuotis nusimetusi drabužius, tačiau visų jų atsisakiusi.

„Pasiūlymų buvo, o minties taip nusifotografuoti – ne. Pirmąkart gavau tokį pasiūlymą būdama 18-os ir aš dabar taip džiaugiuosi, kad man mama neleido! Tada, per savo jaunystę, galbūt ir būčiau sutikusi. Nuotraukos reikėjo tikrai meniškai parodai, kurią vėliau mačiau. Fotografas įamžino moteris rugiuose. Tačiau man pagal natūrą artimesnės tokios kaip G.Žilinsko, šiek tiek laukinės moterys. Džiaugiuosi, kad tada nesifotografavau“, – Žmonės.lt sakė D.Bosas.

Verslininkė patikino, kad dabar jai į galvą nė nešautų fotografuotis apsinuoginusiai. „Turiu du suaugusius vaikus. Taip, moterų būna skirtingų, bet aš manau, kad viskam turi būti savas laikas. Priimant tokius sprendimus reikia atsižvelgti ne tik į savo norus, bet ir į šeimos narių, ypač vaikų, reakciją. Nemanau, kad paaugliams būtų smagu, jei jų mama būtų aptarinėjama klasiokų. Kaip bebūtų, mūsų šalyje nuogumas dar nėra priimamas ramiai. Mano vaikai nesuprastų, jei dabar imčiau viešai plikinėti“, – kalbėjo ji, tačiau gyrė skoningai G.Žilinsko pateiktą moterų nuogumą.

„Jei norėčiau tokios nuotraukos, turėčiau. Nors esu pakankamai jauna, kartu esu iš tos ankstesnės kartos, kitokio auklėjimo, tad manau, kad aš taip atsipalaiduoti, kaip šios gražios moterys, nesugebėčiau. Ypač prieš vyrą fotografą“, – paklausta, ar  norėtų save išvysti viename fotografo kadrų, teigė D.Bosas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai