Daina Bosas: „Išjungus telefoną visada atsiras laiko grožio ritualams“

Daina Bosas / Projekto partnerio nuotr.
Autorius: Projekto partnerio nuotr.
Publikuota: 2021-02-05 08:42
Charizmatiška, ryžtinga, drąsiai ginanti savo nuomonę ir neslepianti savo amžiaus – Daina Bosas jau daugelį metų yra viena žinomiausių Lietuvos moterų, nusipelniusi ne tik komplimentų dėl laikui nepavaldaus grožio, bet ir pagarbos už likimus keičiančią visuomeninę veiklą. Puikią savo išvaizdą vertindama kaip pelnytą atlygį už ilgametį grožio puoselėjimą, šiandien Daina Bosas atskleidžia grožio ritualus, kuriuos mėgsta atlikti namuose.

Veido odos priežiūra – svarbiausias ritualas

Pačiu svarbiausiu grožio ritualu, kurį galima ir reikia atlikti namuose, Daina Bosas įvardija veido odos priežiūrą. Veidas yra tarsi vizitinė kortelė, todėl jau nuo ankstyvos jaunystės jam turi būti skiriamas ypatingas dėmesys: atidžiai parenkamos priežiūros priemonės ir negailima laiko puoselėjimo ritualams.

Absoliutūs pastarojo meto Dainos favoritai – Vengrijos terminio vandens prisotinti „Omorovicza“ gaminiai, visame pasaulyje vertinami dėl puikios sudėties, malonios tekstūros ir efektyvaus poveikio. Mėgstamiausia „Omorovicza“ priemonė, kurią D. Bosas mielai įrašytų į nuolatinį „privaloma turėti“ sąrašą, – veido dulksna „Queen of Hungary“, naudojama odai atgaivinti ir drėkinti.

Kasdien naudojamas drėkinamasis „Omorovicza“ kremas „Intensive Hydralifting Cream“ suteikia jaunatviško putlumo, o vitaminais A, E ir C papildytas „Omorovicza“ paakių kremas „Illumineye C“ juos šviesina, sumažina paburkimą, raukšleles paverčia mažiau pastebimomis. 

Daina Bosas / Projekto partnerio nuotr.
Daina Bosas / Projekto partnerio nuotr.

Vonios malonumai 

Pasinerti į kvapnią vonią – sielos harmoniją atkuriantis Dainos Bosas ritualas, kurį ji mielai kartoja kiekviena proga. Išsitiesti vonioje su taure šampano, dar drėgną kūną po vonios palepinti odą maitinančiais aliejais ir kūno sviestais – pojūčius jaudinanti asmeninė prabanga, kurios trukmė, pasak Dainos, priklauso nuo vaikų amžiaus: kuo mažesni vaikai, tuo trumpesni ir ekstremalesni vonios malonumai.

Ilgamečio D.Bosas numylėtinio – „Editions de Parfums Frédéric Malle“ „Portrait of a Lady“ – kvapo vonios putos, plaukų ir kūno aliejus bei kūno sviestas, dvelkiantys šio legenda tapusio aromato akordais, asmeninius vonios ritualus paverčia kasdiene švente. 

Daina Bosas / Projekto partnerio nuotr.
Daina Bosas / Projekto partnerio nuotr.
„Editions de Parfums Frédéric Malle“ „Portrait of a Lady“ vonios putos, kūno sviestas, kūno ir plaukų aliejus
„Editions de Parfums Frédéric Malle“ „Portrait of a Lady“ vonios putos, kūno sviestas, kūno ir plaukų aliejus

Mėgstami aromatai kaip kvepiantis parašas

Prieš daugelį metų Daina Bosas buvo viena pirmųjų Lietuvos garsenybių, susižavėjusių „Editions de Parfums Frédéric Malle“ „Portrait of a Lady“ aromatu, jį ir šiandien meiliai vadina „kvepalų kvepalais“. Tačiau ilgainiui ėmė erzinti kvapo atpažįstamumas: Dainos darbuotojai, užuodę „Portrait of a Lady“ pėdsakus, akimirksniu atpažindavo, kokie tai kvepalai ir kas jais pasikvepino, todėl teko rinktis kitus, ne tokius nuspėjamus, ir nebeišduoti savo parfumerinių paslapčių. 

Šiandien D.Bosas renkasi sodrius, išraiškingus ir pretenzingus aromatus, derančius su asmenybe, dažnai eksperimentuoja kvepalus sluoksniuodama. Ir jokių švelnių gėlių kvepaluose! Kasdien kvepinimosi ritualui naudojami aromatai dvelkia prabanga ir gurmaniškais potėpiais.

„Maison Francis Kurkdjian“ „Grand Soir“ – patikimas kvapiosiomis dervomis ir prieskoniais kvepiantis bendražygis, įsigyjamas vėl ir vėl, „Thameen“ „Regent Leather“ – nustebinęs prabangios bibliotekos su prieskonių, odos ir medienos kvapais vaizdinys, „Penhaligon’s“ „Changing Constance“ – drąsus žaidimas kardamono, karamelės ir tabako natomis, „By Kilian“ „Angel’s Share“ – ypač sužavėjusi gurmaniška elegancija. Įdomu tai, kad Dainai rudenį susirgus COVID-19 dingusi uoslė jau sugrįžo ir leidžia nevaržomai mėgautis parfumerijos malonumais. 

„Thameen“, „Angel’s Share“, „Amouage“ kvepalai
„Thameen“, „Angel’s Share“, „Amouage“ kvepalai

Tinkamai sudėlioti prioritetai 

Daina Bosas rūpinimąsi grožiu prilygina rūpinimuisi šeima: pagarbiai prisimindama savo mamą, kuri visada buvo pasitempusi, ji siekia būti pavyzdžiu dukroms. Namuose atliekami grožio ritualai, tapę ir šeimos narių įpročiu, prisideda prie geresnės savijautos ir pasitikėjimo savimi.

Visiems, kurie skundžiasi, kad neturi laiko grožio priežiūrai, Daina siūlo įsivertinti, kiek valandų kasdien praleidžia naršydami telefone, – tinkamai sudėliojus prioritetus laiko veido kaukei visada atsiras. 

Dar daugiau priemonių Jūsų grožiui rasite čia: cremedelacreme.shop

Daina Bosas / Projekto partnerio nuotr.
Daina Bosas / Projekto partnerio nuotr.
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai