Daina Bosas apie skiepų skandalą: „Tikiu, kad dabar ši byla pasistūmės į priekį“

Daina Bosas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-18 17:27
Pirmadienis verslininkei Dainai Bosas prasidėjo ne itin maloniai – atliekant ikiteisminį tyrimą skiepų nuo vėžio skandale, ji dalyvavo akistatoje su gydytoja, kuri galimai padarė nusikalstamą veiką skiepydama jos paauglę dukrą. D.Bosas tikisi, kad dabar byla pasistūmės į priekį.

Šių metų vasario 11-ąją D.Bosas savo penkiolikmetę dukterį nuvežė į Klaipėdoje, Smiltelės gatvėje, esantį privatų, Jadvygos Malukienės vadovaujamą, skiepų centrą – Imunoprofilaktikos tarnybą. Čia D.Bosas dukrai buvo suplanuoti trys „Silgard“ vakcinos skiepai prieš gimdos kaklelio vėžį.

Po pirmojo skiepo verslininkė su dukra kovo mėnesį nuvyko antrojo – būtent šis incidentas D.Bosas sukėlė įtarimų, kad gydytoja galėjo suleisti ne „Silgard“ vakciną arba jos galiojimo laikas galėjo būti pasibaigęs. Anot D.Bosas, paprašyta atiduoti skiepų dėžutę gydytoja susijaudino, teigė, kad jos nebeturi. 

Verslininkė nusprendė išsiaiškinti, kas iš tiesų buvo suleista jos dukteriai, mat šioje istorijoje jai pradėjo kilti dar daugiau įtarimų: gydytoja nepateikė Dainai Bosas švirkšto, buteliuko ir dėžutės, medikė neatsakinėjo nei į skambučius, nei į žinutes. Pasidomėjusi apie šiuos skiepus ir jų suleidimą, verslininkė ėmė įtarti, kad galėjo būti apgauta.

Kovo 30 dieną Klaipėdos apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo ir sukčiavimo.

Įvyko akistata

Pirmadienio rytą įvyko D.Bosas ir minėtos gydytojos akistata. „Kaip nemalonu savo rytą pradėti nuo akistatos prokuratūroje su „skiepytoja“. Bet tikiu, kad dabar ši byla pasistūmės į priekį...“ – pirmadienio rytą socialinio tinklo paskyroje rašė D.Bosas.

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis Klaipėdos apygardos prokuroras Vitalijus Gulenkovas Žmonės.lt teigė, kad šiuo metu apklausiami liudytojai, aiškinamasi, kiek šioje byloje yra įtariamųjų.

„Sunku pasakyti, į ką išsirutulios šita byla. Ikiteisminis tyrimas atliekamas pagal Dainos Bosas pareiškimą. Galimi du variantai: arba byla bus nutraukta, arba, baigus tyrimą, ji bus perduota teismui. Kol vyksta ikiteisminis tyrimas, negaliu pasakyti, kiek ir ar iš viso šioje byloje yra įtariamųjų. Apklausos vyksta, tačiau jas atlieka ikiteisminio tyrimo tyrėja. Prokuratūra tik koordinuoja ir vadovauja tyrimui. Galiu tik pasakyti, kad apklaustas ne vienas liudytojas“ , – Žmonės.lt sakė V.Gulenkovas.

Susiekus su D.Bosas Žmonės.lt ji teigė, kad vykstant ikiteisminiam tyrimui plačiau komentuoti situacijos kol kas negali.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai