Daina Bilevičiūtė sulaukė kvietimo dalyvauti „Šuolyje“

Daina Bilevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-27 14:41
Nors TV3 televizija antrąjį šou „Šuolis“ sezoną pradės rodyti tik 2015-aisiais, pasiūlymų dalyvauti laidoje žinomi žmonės sulaukia jau dabar. Kvietimą šokinėti į baseiną ir mokytis atlikti skirtingus triukus jau gavo ir vokalo pedagogė Daina Bilevičiūtė. Žmonės.lt ji tikino dar neapsisprendusi, ar sutikti dalyvauti šou.

Savaitės pradžioje Žmonės.lt pranešė, kad pasiūlymo dalyvauti TV3 šou „Šuolis“ sulaukė reperis Sezzy, kuris klausė gerbėjų, ar vertėtų sutikti. Vėliau Žmonės.lt Sezzy pasidžiaugė pasiūlymą priėmęs. 

O dabar – nauja intriga: ar dalyvauti „Šuolyje“ ryšis D.Bilevičiūtė? Jau ketvirtadienio popietę D.Bilevičiūtė lankėsi Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, kur drauge su kitais žinomais žmonėmis – Sezzy, grupės „Naujos pupytės“ nare Vita Jakutiene, Elita Citovičiūte, dėl filmavimosi erotiniame filme skandalingai pagarsėjusia Jolanta Leonavičiūte – apžiūrėjo greta baseino esančią sporto salę. 

Kodėl visos šios garsenybės lankėsi baseine? Ar visi jie – naujojo „Šuolio“ sezono dalyviai?

Bendraudama su Žmonės.lt D.Bilevičiūtė neslėpė išties sulaukusi kvietimo dalyvauti šou. Tačiau tikino vis dar neapsisprendusi, ar sutikti. „Nežinau, dar tiesiog nežinau. Pirma turi pasibaigti kiti projektai, tada jau bus galima kalbėti apie šį“, - išsisukinėjo vokalo pedagogė. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai