Daina Bilevičiūtė gyvenimą Anglijoje kuria nuo nulio: Lietuvoje ji – ir bedarbė, ir benamė

Daina Bilevičiūtė / „Ieva.passion Photography“ ir LNK nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-07 10:24
Dainininkė ir  vokalo mokytoja Daina Bilevičiūtė Lietuvoje – reta viešnia. Savo gyvenimą  nuo nulio  ji jau senokai kuria Anglijoje. Sako, jog po nesėkmingai susiklosčiusių kaimo turizmo sodybos statybų ir jas lydėjusių skandalų ji buvo tiesiog sužlugdyta.

„Viską praradau, visos mano sąskaitos areštuotos“, – LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ prisipažino Daina, į filmavimą specialiai atvykusi iš Londono.

Lietuvoje Daina – ir bedarbė, ir benamė. „Išėjau su minus keturiais milijonais“, – sako ji. Už skolas buvo atimta ne tik sodyba, bet ir  butas Trakuose, o taip pat ir nedidelis butukas Vilniuje, kuris anksčiau priklausė D.Bilevičiūtės mamai.

Moteris prisipažino: atsidūrusi beviltiškoje situacijoje ji net keletą metų Londone glaudėsi pas visai svetimus žmones. „Pas vienus gyvenau metus, pas kitus trejus metus, svetimos šeimos, jos mane išlaikė“, – sako Daina, kuri, anot jos pačios, skaudžiai moka vien už tai, kad Lietuvos kaime norėjo auginti ne „kiaules, zebrus, o kultūrą“.

Daina Bilevičiūtė / LNK nuotr.
Daina Bilevičiūtė / LNK nuotr.

Nors apie savo nelaimes Daina kalba pakankamai ramiai, pripažįsta, kad anksčiau buvo labai sunkus metas. „Buvau pilna agresijos. Vieną rytą atsibudau ir supratau, kad pradėsiu visus kandžioti. Tada kreipiausi pagalbos į ekstrasensą. Nors ir jį buvau iš pusiausvyros išvedusi“, – pasakoja Daina.

Pirmojoje Naujųjų metų laidoje skaudžiais išgyvenimais dalinsis ir grožio konkursų dalyvė Vitalija Jonikytė, kuri kaip tik šiuo metu laukia antros sudėtingos operacijos „Pastovus skausmas žmogų varo iš proto“, – prabils Vitalija, kuri dar visai neseniai tarptautiniame grožio konkurse laimėjo net 3 titulus. Tačiau niekas neįtarė, kiek išgyvenimų ir skausmo slypi po modelio šypsena.

Apie naujas gyvenimo spalvas – penktadienį 19.30 val. LNK  laidoje „KK2 penktadienis“.

Daina Bilevičiūtė
Daina Bilevičiūtė

Naujausi straipsniai