Dailiojo kultūrizmo čempionė Anglijoje: „Dėl ryškesnių raumenų daugelis vartoja nuodus, rizikuoja gyvybe“

Karolina Germanavičiūtė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-18 13:11
„Vienoms merginoms sutrinka hormoninė veikla, kitos labai vyriškėja, keičiasi jų balsai, netgi pradeda augti barzda. Vėliau daugelis tiesiog negali susilaukti vaikų...“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 24-erių lietuvaitė Karolina Germanavičiūtė.

Beveik prieš metus Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje vykusiose kultūrizmo ir fitneso varžybose, kuriose dalyvavo pirmą kartą, Karolina laimėjimus šluote susišlavė. Lietuvoje mergina užėmė 2-ąją, o dvejose varžybose Didžiojoje Britanijoje įveikė kelias dešimtis konkurenčių ir užėmė 3-iąsias vietas.

„Naujokė nušluostė nosis senbuviams“, – tokios antraštės skelbė apie lietuvės pergalę. Laimėjimai išgarsino Karoliną, subūrė dešimtis tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose, klausančių jos patarimų apie sveiką gyvenseną, ir patraukė rėmėjų dėmesį. Mergina sukūrė ir projektą internete „Miss fit“ ir išleido savo patarimų knygą „Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė, aš“.

Tačiau pamatę, kaip Karolina atrodė prieš kelerius metus, mažai kas patikėtų, kad tai – ta pati mergina. „Gyvenimas prieš varžybas – pragaras, o jį ištveria retas. Tačiau jausmas laimėjus atperka viską“, – šiandien tvirtins Karolina. Retai kuris sportininkas drįstų atvirai papasakoti, ką tenka patirti prieš varžybas, kokius nuodus vartoja kai kurie tam, kad išryškintų savo raumenis, ir kuo tai gresia. Karolina papasakos tai ir dar daugiau.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai