Dailiojo čiuožimo pora Alexa ir Chrisas Knierim olimpinių žaidynių „scenoje“ palydėti ovacijomis

Alexa ir Chrisas Knirimai / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-09 21:36
Dailiojo čiuožimo virtuozai, dukart JAV čempionai Alexa (26) ir Chrisas Knierim (30) prieš prasidedančias 2018-ųjų olimpinės žaidynes penktadienio rytą atliko nuostabų pasirodymą. Sutuoktinių pora buvo palydėta ne tik garsiomis ovacijomis, tačiau ir susižavėjimo kupinais šūksniais, kai pasibaigus pasirodymui ant ledo vienas kitą saldžiai pabučiavo.

„Kai pasibučiavome, galvoje sukosi mintys: „Mes olimpinėse žaidynėse. Tai taip svarbu, o mes vis dar elgiamės tarsi vaikai“, – „People“ po pasirodymo sakė Alexa.

Čiuožėja teigė, išgirdusi žiūrovų reakciją ir panorėjusi, kad vyras padovanotų dar vieną bučinį.

JAV dailiojo čiuožimo pora Alexa su Chrisu kartu čiuožti pradėjo 2012 metais. Susituokė 2016 metais. Pietų Korėjoje prasidėjusiose žiemos olimpinėse žaidynėse pora vasario 9 dieną čiuožė specialaus pasirodymo proga.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kalbėdami su žiniasklaida po čiuožimo Alexa ir Chrisas atrodė ramūs ir visiškai nesijaudino, nepaisant to, kad tik ką pasirodė pasaulinėje „scenoje“.

„Dalyvauti šiose varžybose – vyšnaitė ant torto, – kalbėjo Chrisas. Turėjome du, kupinus išbandymų metus ir šios žaidynės – ypatingos.“

Prieš dvejus metus Alexai po vestuvių buvo diagnozuota virškinimo trakto liga. Nuo reto sveikatos sutrikimo moteris ilgai gydėsi.

JAV čiuožėjų pora šiuo metu pasaulinėje lentelėje užima antrą vietą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Olimpinėse žaidynėse pasirodys 10 dailiojo čiuožimo porų iš skirtingų pasaulio šalių.

Šiose olimpinėse žaidynėse iš viso bus išdalyti 102 medalių komplektai.

Olimpinę programą sudarys penkiolika sporto šakų: kalnų slidinėjimas, akmenslydis, rogučių sportas, šuoliai su slidėmis, biatlonas, dailusis čiuožimas, šiaurės dvikovė, snieglienčių sportas, bobslėjus, akrobatinis slidinėjimas, greitasis čiuožimas trumpuoju taku, greitasis čiuožimas, slidinėjimo lenktynės, ledo ritulys ir skeletonas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai