Dailioji Viktorija Siegel dalijasi atostogų akimirkomis: yra dalykų, kuriuos bus verta kartoti

Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus atostogos Turkijoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-14 13:55
Verslininkas Danielius Bunkus ir jo sužadėtinė Viktorija Siegel neseniai sugrįžo iš atostogų Turkijoje. „Daug laiko praleidome viešbučio teritorijoje, tačiau ten pramogų mums netrūko“, – tikino mergina.

Savaitę Turkijos kurorte Antalijoje atostogavusi V. Siegel sakė, kad didžiausią įspūdį jai paliko pasiplaukiojimas su delfinais:

„Tai vienos gražiausių patirtų emocijų mano gyvenime. Tikrai norėsiu paplaukioti su šiais nuostabiais pasaulio stebuklėliais dar ne kartą!“– susižavėjusi kalbėjo Viktorija.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Atostogų metu, kartu su Danieliumi jie laiką leido didžiulio viešbučio teritorijoje. Kadangi čia buvo įkurtas didžiulis pramogų kompleksas: 8 restoranai, 4 skirtingi baseinai, SPA zona (su įvairiausiais turkiškais masažais ir kitomis procerdūromis), tai sužadėtinių porai tikrai nereikėjo žvalgytis, beieškant, ką šiandien nuveikti.

Žmonės.lt Viktorija pasakojo, jog gerą įspūdį paliko viešbutyje esanti veiklos pasiūla, kiekvienas čia apsilankęs, galėjo rasti kuo užsiimti. Pavyzdžiui, vaikams vakarais būdavo rengiamos diskotekos. Jose mažuosius linksmindavo tikri animatoriai, o tuo tarpu suaugusieji galėjo apsilankyti smagiuose vakarėliuose.

Danielius su Viktorija pakliuvo ir žymiojo reperio Timati koncertą.

Viešbučio teritorijoje pora taip pat galėjo atsipalaiduoti žaisdami tenisą, tinklinį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai