Dagna baigiamajame egzamine parodė dainavimo talentą: žiūrėkite video

Dagna / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-24 15:18
Daugelis atlikėją Dagną žino kaip populiariosios muzikos atstovę, tačiau dar šį ketvirtadienį ji pasiekė vieną didžiausių savo tikslų ir svajonių gyvenime – įgijo bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje ir tapo diplomuota dainininke.

Dagna Kondratavičiūtė ne kartą yra minėjusi, jog kokybė ir profesionalumas muzikinėje veikloje – jos siekiamybė, tad ji džiaugiasi, kad šios studijos VDU Muzikos akademijoje ją išmokė taisyklingai ir profesionaliai valdyti balso „aparatą“, o tai padėjo visas klasikinio dainavimo žinias pritaikyti atliekant ir populiariosios muzikos kūrinius.

Vaizdo įrašas iš baigiamojo egzamino VDU Muzikos akademijoje, kur Dagna atlieka W.A.Mozart Nakties Karalienės ariją „Der Hölle Rache“:

Tiesa, dainininkė pripažįsta, kad mokslo šaknys nebuvo pačios saldžiausios, o ir abejonių dėl savo pasirinkimo būta taip pat.

„Dažnai kildavo klausimas, ką aš čia veikiu? Galvodavau, kad klasikinė muzika man visai ne prie širdies, aš jos nesuprantu, o dar ir padainuoti taip, kaip reikia – nepavyksta“, – su šypsena atviravo Dagna, laikydama diplomą savo rankose.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pasak atlikėjos, reikėjo įdėti daug laiko ir pastangų, kol atėjo ne tik tikrasis suvokimas apie klasikinės muzikos grožį, bet ir įgūdžiai, kaip vokaliai išpildyti sudėtingus kūrinius. Dabar atlikėja teigia, jog klasikinis muzikos stilius jai tapo labai artimas, o visas įgytas teorines ir praktines žinias studijų metais, ji mielai pritaikys tolimesnėje muzikinėje veikloje.

Pasiteiravus apie ateities planus, atlikėja teigė, kad ir toliau tobulins savo vokalą, o jau visai netrukus savo gerbėjus pakvies į koncertus, kuriuose skambės ir klasikinės muzikos kūriniai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai