„Daddy Was A Milkman“ Vilniuje surengs papildomą koncertą

„Daddy Was A Milkman“ koncerto Vilniuje akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-30 11:17
Publikos ir kritikų simpatijas pelnęs „Daddy Was A Milkman“ toliau gerina populiarumo rekordus: į atlikėjo koncertą Vilniuje visi bilietai išpirkti vos per 35 val. Šiandien vienas sėkmingiausių lietuviškos scenos debiutantų savo gerbėjus džiugina dar viena puikia naujiena – gruodžio 6 d. „Tamsta“ klube Vilniuje bus surengtas papildomas koncertas.

„Be galo džiaugiuosi, kad koncertų nekantriai laukiame ne tik mes patys, bet ir mūsų klausytojai. Nelikus bilietų į koncertą Vilniuje priėmėme sprendimą rengti papildomą pasirodymą. Sieksime, kad į mūsų koncertus galėtų patekti visi norintys“, – sako pseudonimu „Daddy Was A Milkman“ prisistatantis Ignas Pociūnas.

Tai bus jau ketvirtas atlikėjo debiutinio albumo pristatymui skirtas koncertas. „Daddy Was A Milkman“ koncertuos: lapkričio 23 d. Kauno Nacionaliniame dramos teatre, lapkričio 24 d. Klaipėdos Koncertų salėje, gruodžio 6 d. ir gruodžio 8 d. Vilniaus klube „Tamsta“.

Sparčiai perkamus bilietus į „Daddy Was A Milkman“ debiutinio albumo pristatymo koncertus trijuose didžiuosiuose šalies miestuose dar galima spėti įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai