„Daddy Was A Milkman“ pristato naują dainą: papasakojo, kuo ji ypatinga

„Daddy Was A Milkman“ / Tomo Adomavičiaus nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, ruošiasi įspūdingiausiam karjeros koncertui su orkestru. Gruodžio 14-ąją dieną jis sukvies gerbėjus į „Žalgirio“ areną Kaune, kur surengs pasirodymą kartu su Modesto Pitrėno vadovaujamu orkestru. Didžiausioje šalies arenoje naujai suskambės visi populiariausi „Daddy Was A Milkman“ hitai ir naujos dainos. O dabar atlikėjas dalinasi naujausia savo daina „Like The Last Time“.

Surengs koncertą Latvijoje

Ignas Pociūnas džiaugiasi, kad pastarasis laikotarpis buvo ypatingas, ir laukia susitikimo su braliukais-latviais.

„Šie metai buvo be galo turiningi“, – sako atlikėjas. „Laukia dar du emocijų pilni koncertai, kuriais ir užbaigsime 2022-uosius“.

„Daddy Was A Milkman“ koncertas Pažaislio vienuolyne / Luko Grušecko nuotr.

Prasidėjus kalendorinei žiemai, „Daddy Was A Milkman“ vyks į Latviją, kur gruodžio 2-ąją dieną surengs koncertą „Palladium“ koncertų salėje Rygoje.

„Grįžtame į Latviją – į čia vyksiantį koncertą sparčiai tirpsta paskutiniai bilietai. Vaizduotė jau dabar neduoda ramybės. Esu tikras, kad emocijos liesis per kraštus“, – sako Ignas Pociūnas, nekantriai laukiantis susitikimo su gerbėjais Latvijoje.

Metus vainikuos įspūdingiausias karjeros koncertas su orkestru

2022-ųjų metų kulminacija bus svarbiausiu karjeroje pretenduojantis tapti koncertas. Gruodžio 14-ąją dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune „Daddy Was A Milkman“ surengs ypatingą pasirodymą su Modesto Pitrėno vadovaujamu orkestru.

„Apie dar vieną galimybę koncertuoti su maestro Modesto Pitrėno vadovaujamu orkestru jau esu pasakęs viską. Mūsų bendras koncertas „Midsummer“ festivalyje Vilniuje buvo brandžiausias, įdomiausias ir emociškai stipriausias mūsų pasirodymas iki šiol. Tai koncertas, kurį kartočiau ir kartočiau, todėl šią svajonę išpildyti du kartus yra tiesiog neįtikėtina“, – sako Ignas Pociūnas.

Bilietus į „Daddy Was A Milkman“ ir Modesto Pitrėno vadovaujamo orkestro koncertą „Žalgirio“ arenoje Kaune galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt.

„Daddy Was A Milkman“ / Luko Griciaus nuotr.

Pristato naują dainą anglų kalba

Intensyviai koncertams besiruošiantis Ignas Pociūnas šiandien pristato naują „Daddy Was A Milkman“ dainą „Like The Last Time“.

„Noriu pasidžiaugti kūrybine kryptimi, kurią jaukinamės šiai artėjančiai žiemai. Geriausia to iliustracija yra naujausias mūsų kūrinys „Like The Last Time“, kuris grąžina link elektroninės, judresnės melancholijos ir primena ankstesnių mūsų dainų „Mr.Nevermet“, „Swingin' Tonight“ ar „Waterfall“ spalvas, – pasakoja Ignas Pociūnas. – Šią dainą bus galima išgirsti gyvai jau Rygos ir Kauno pasirodymuose. Nekantriai jų laukiu ir maloniai kviečiu“.

„Daddy Was A Milkman“ – „Like The Last Time“:

Skaitykite daugiau