„Daddy Was A Milkman“ Pažaislio vienuolyne užbūrė publiką: „Buvo pasakiškai gera čia groti“

„Daddy Was A Milkman“ koncertas Pažaislio vienuolyne / Luko Grušecko ir Evelinos Sabaliauskaitės nuotr
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-08-02 09:58
Rugpjūčio 1-ąją Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengė koncertą „Monte Pacis“ komplekse Pažaislio vienuolyne.

Plojimais mėgstamą atlikėją pasitikusi publika neliko abejinga – „Daddy Was A Milkman“ atliko ne tik geriausius kūrinius, bet ir pristatė iki šiol niekur negirdėtas dainas.

„Buvo pasakiškai gera čia groti publikai, kuri besąlygiškai priima muziką, visa širdimi jaučia ir plaukia kartu su mumis. Tas abipusis ryšys ir atmosfera, kurią vieni kitiems padovanojom vakar, man yra didžiausia dovana. Tokie vakarai visam laikui randa vietą širdyse. Dar kartą ačiū kiekvienam, kas vakar buvo kartu su mumis“, – sakė Ignas Pociūnas.

„Daddy Was A Milkman“ koncertas Pažaislio vienuolyne / Luko Grušecko ir Evelinos Sabaliauskaitės nuotr.
„Daddy Was A Milkman“ koncertas Pažaislio vienuolyne / Luko Grušecko ir Evelinos Sabaliauskaitės nuotr.

Akivaizdu, prieš penkerius metus debiutavęs „Daddy Was A Milkman“ greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas – anšlaginiai koncertai. Pradedant 2016 metų vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, taip pat didžiausiose šalyje „Siemens“ ir „Žalgirio“ arenose.

Scenos naujoką puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – „M.A.M.A.“ ceremonijoje „Daddy Was A Milkman“ pelnė „Metų proveržio“ ir „Metų elektronikos“ apdovanojimus.

„Daddy Was A Milkman“ koncertas Pažaislio vienuolyne / Luko Grušecko ir Evelinos Sabaliauskaitės nuotr.
„Daddy Was A Milkman“ koncertas Pažaislio vienuolyne / Luko Grušecko ir Evelinos Sabaliauskaitės nuotr.

2018-ieji atlikėjui buvo ypatingai sėkmingi. Jis buvo pristytas rekordiniam „M.A.M.A.“ apdovanojimų skaičiui. „Daddy Was A Milkman“ pretendavo laimėti net keturiose nominacijose – „Metų atlikėjo“, „Metų albumo“, „Metų koncertinio atlikėjo“ ir „Metų popmuzikos atlikėjo“. Ceremonijos metu Ignui Pociūnui buvo įteiktas svarbiausias titulas – „M.A.M.A.“ komisija jį išrinko „Metų atlikėju“.

„Daddy Was A Milkman“ yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be to, kad atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, „Daddy Was A Milkman“ yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, rengiantis anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir „Arena Riga“ arenoje. Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau kelis kartus „Daddy Was A Milkman“ grojo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Puikiais jo pasirodymais mėgavosi didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika.

Prieš trejus metus „Daddy Was A Milkman“ išleido dvigubą studijinį albumą „Intimate Us“. Lietuvoje ir Latvijoje specialiuose renginiuose pristatytas darbas tapo puikia dovana muzikos išsiilgusiems gerbėjams.

Renginių išsiilgusius žiūrovus atlikėjas „Daddy Was A Milkman“ pakvietė susitikti išskirtiniame vasaros koncerte pajūryje – rugpjūčio 21 d. Palangos koncertų salėje.

Naujausi straipsniai