Dabar iš tikrųjų galima pusryčiauti pas „Tiffany“!

@tiffany&co / Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-12 10:53
Visame pasaulyje garsi juvelyrikos kompanija „Tiffany & Co“, kaip idėją pasitelkdama ne mažiau garsų filmą „Pusryčiai pas Tifanį“, suteikia galimybę visiems norintiems patirti tai, apie ką svajojo Audrey Hepburn herojė Holi: pusryčiauti (ir papietauti) jų nepaprastuose juvelyrikos namuose.

1837-aisiais įsteigtas prekės ženklas yra garsus ne tik savo aukščiausios klasės juvelyrika, bet ir dizaino daiktais. Kiekviena moteris svajoja bent kartą gyvenime gauti dovanų žydrą dėžutę su „Tiffany & Co“ logotipu.

Kompanijos pagrindinė parduotuvė įsikūrusi Niujorke, Penktojoje aveniu. Ten jau įrengta ir lankytojams nuo šio penktadienio prieinama ir kavinė. Ji įsikūrusi ketvirtame aukšte, o pro langus galima regėti Centrinio parko vaizdą.

Žydra spalva – tai kompanijos identitas, ji vadinasi „Tiffany Blue“. Nenuostabu, kad ir kavinė apipavidalinta šia spalva ir pavadinta „The Blue Box Cafe“ („Žydrosios dėžutės kavinė“). Viskas – sienos, baldai, lėkštės, servetėlės, yra šios spalvos arba su jos užuominomis. Vieninteliai stalai yra sukurti iš cinko ir spalva nekeista. Viso to idėja – kad žmogus jaustųsi tarsi esantis toje nepaprastoje žydroje dėžutėje ir pajustų kompanijos aptarnaujančiojo personalo svetingumą.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

Sienose įkurtos nišos, tarsi vitrinos, kuriose yra išdėliota kompanijos papuošalų bei dizaino daikčiukų.

Beje, pavalgyti ten yra visai įkandama. Kaip skelbia dailymail.co.uk, pusryčiai kainuoja 29 dolerius, į juos įeina kava, kruasanas ir pagrindinis patiekalas (pasirinktinai skrebutis, beigelis, vaflis ar kiaušinienė). Pietūs kainuoja 39, į juos įeina starteris ir pagrindinis patiekalas; popiečio arbatėlė su saldumynais – 49 dolerius. Taip pat galima įsigyti desertų. Vakarienės meniu kol kas nėra.

Taigi, tie, kurie anksčiau užsukdavo iki parduotuvės tik paspoksoti iš lauko į vitrinas (kaip, gerdama kavą ir valgydama kruasaną, darė minėto filmo herojė), dabar gali ir patirti visą tą atmosferą – kavinėje.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai