D. Zvonkus su Stano išanalizavo OG Version ir R. Daškevičiaus kūrybą: pristato rezultatą

Deivydas Zvonkus ir Stano/R. Adžgausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-17 14:35
Stanislavas Stavickis-Stano ir Deivydas Zvonkus sugrįžta. Satyrinės dviejų kompozitorių dainos visada sulaukdavo didžiulio visuomenės susidomėjimo. Duetas pristato dainą apie socialinius tinklus drebinančią istoriją.

„Šį kartą Lietuvių reperių tekstus pabandėme įvertinti iš lituanistinės pusės. Patirties šioje srityje turime – Stano neseniai netgi knygą parašė. Pasirinkome į nuožmią kovą dėl moters stojusių OG Version ir grupės „Flying Saucer Gang“ naujausių dainų tekstus. Norėjome surasti sakinių su kalbos ar sintaksės klaidomis. Tiesą sakant, neradome sakinių be klaidų. Kai kur mintys pateikiamos taip, kad prasmės ar logikos ieškoti teko ilgai.

Labiausiai įstrigusias frazes išanalizavome, pritaikę savo įgimtus repavimo sugebėjimus. Labai „džiaugiamės“, kad Lietuvos jaunimas savo kūryboje nenumoja ranka į lietuvių kalbą. Globalėjančiame pasaulyje neišpasakytai svarbu saugoti ir puoselėti mūsų tautos kultūrinę savastį. Iš FSG ir OG Version kūrybos būsimosios kartos mokysis žodžio ir minties dėstymo meno gimtąja kalba. Netgi jei autoriams atrodo, kad žmonės nesupras”, – sako Stano ir Deivydas Zvonkus.

Naujausi straipsniai